Назад до анонсів
20.09.2021 - 22.09.2021

Потужне представлення України на #UnitingBusiness LIVE

З 20 по 22 вересня у межах щорічної сесії Генеральної Асамблеї ООН пройде віртуальна зустріч бізнес-лідерів з усього світу — Uniting Business LIVE.

Учасники візьмуть участь у 35 сесіях під керівництвом виконавчих директорів відомих компаній, керівників уряду та установ ООН.

Під час зустрічі спікери розкриють перспективні фактори, що впливають на сталий розвиток, підсумують стан планети та обговорять прогалини в досягненні глобальних цілей. Участь у заході візьмуть глави держав та урядів, експерти з питань сталого розвитку і керівники підприємств, а також керівники установ ООН.


21 вересня у межах трьох сесій участь візьмуть українські компанії:

  • У сесії “SDG Business Solutions Showcasing” представники компаній Фармак і ДТЕК презентують інноваційні рішення своїх викликів, над якими вони працювали у межах програми Young SDG Innovators. 

Модеруватиме сесію фасилітатор програми в Україні Павло Рижій.

Команда «Фармак» (Ярослав Андрущенко,  Олег Мандрійчук та Ігор Кравчук) захищатиме проєкт «Респіраторна вірусна панель». Що має на меті підвищити ефективність тестування респіраторних вірусних захворювань. За словами інноваторів, респіраторна панель дозволить тестувати одночасно SARS-CoV19, Грип A, Грип B та респіранторно-сенціальний вірус (RSV). Тестування останнього не проводиться у нашій країні, що є серйозною загрозою для дітей до 2-ох років та людей літнього віку.

«Новаторська розробка допоможе запобігати розвитку ускладнень хвороби та призначати ефективне противірусне лікування. А також рятувати життя немовлят, що дуже вразливі до RSV у перші роки свого життя», — коментують розробники. 

Команда Молодіжного руху ДТЕК (у складі Дмитра Савостьянова, Віталія Опришка, Нікіти Дрябжинського та Євгена Бенишина) презентуватиме проєкт, який дозволить агрегувати навантаження споживачів для надання послуг операторам систем розподілу та передачі електричної енергії. Ідея проєкту заснована на базовому принципі функціонування енергетичних систем, тобто кількість згенерованої електроенергії має співпадати з обсягом спожитої. В Україні такий баланс попиту та пропозиції підтримується лише зі сторони пропозиції (генеруючих підприємств — ТЕС, АЕС та ін.). Наше завдання -— розробити систему, яка дозволить споживачам зменшити негативний екологічний вплив від пусків та зупинок енергоблоків, підвищити енергобезпеку країни та отримати додатковий дохід від надання послуг на різних сегментах енергетичного ринку.

  • Під час сесії “How to Retain Young Talent in your Organization?” виступить представниця компанії Caparol Ukraine Олександра Кальчу.

Виявлення, утримання та підтримка талановитих співробітників на сьогодні є важливим завданням для корпоративного сектору, адже пошук та адаптація нового працівника вимагає багато ресурсів, а втрата цінного співробітника з кожним днем несе ризики для компанії через нестачу кваліфікованих спеціалістів. 

У своєму виступі Олександра Кальчу розповість, що мотивує і надихає молоду людину працювати, приймати нові цікаві виклики, постійно розвивати себе та ставити перед собою амбітні цілі, залишаючись в одній організації багато років. А також які кроки у цьому напрямі роблять Caparol Ukraine і компанії-учасники сесії з різних куточків світу.

  • У панельній дискусії “SDG Solutions: Outcomes from the Young SDG Innovators Programme” візьме участь представниця Film.UA Group Анна Волкова, яка презентує проєкт компанії, розроблений у межах минулорічної програми.

Цим проєктом є вебсайт locations.com.ua — єдина в Україні онлайн-платформа, на якій у зручний каталог зібрано інформацію про українські локації для зйомок, а також представлено дані про особливості та переваги кіновиробництва в Україні. Проєкт покликаний збільшити експортний потенціал України як території для зйомок, популяризуючи українські локації на міжнародному ринку та забезпечуючи зручний  доступ до них іноземним виробникам контенту.


Повний РОЗКЛАД заходу

Дізнайтеся, як бізнес може зробити чіткі кроки та продемонструвати сміливе лідерство, щоб перетворити бізнес-моделі та економіку на більш справедливу.

РЕЄСТРУЙТЕСЯ на захід.

Для учасників ГД ООН участь у #UnitingBusiness LIVE є безкоштовною.

Поширити анонс: