Назад до анонсів
08.10.2021

У Києві відбудеться зустріч із професором сталого розвитку Штефаном Бруннгубером

В Україну Штефан Бруннгубер завітає на Київський міжнародний економічний форум, який цьогоріч пройде 7–8 жовтня. 8 жовтня професор Бруннгубер проведе лекцію для представників української бізнес-спільноти, орієнтованої на сталий розвиток. Організаторами зустрічі є ГД ООН в Україні, SSI, Академія ДТЕК і Всесвітня академія мистецтв та наук.

Тема лекції Штефана Бруннгубера — «Фінансування змін — зміни у фінансах. Роль грошової системи у фінансуванні нашого спільного майбутнього (ініціатива Всесвітньої академії мистецтв та наук)».

Про що піде мова?

Фінансування сфери розвитку надходить насамперед від приватного сектору, держави та благодійності. Проте цих джерел нині недостатньо. Впровадження паралельної електронної валюти, спеціально призначеної для фінансування глобальних цілей та людиноцентричної економіки, забезпечить необхідні ресурси для досягнення Цілей сталого розвитку ООН і стабілізації наявної грошової системи. Розвиток криптовалют, створених на базі блокчейну, розподіленого реєстру даних, спонукав провідні центральні банки у всьому світі вивчати потенційне застосування цієї технології для прямого підвищення купівельної спроможності без залежності від банківської системи. Нині міжнародна експертна група вивчає, як цю технологію можна використати для фінансування великих щорічних інвестиційних потреб для досягнення Цілей сталого розвитку з акцентом на інвестиції у людські ресурси та охорону довкілля. Звіт експертної групи був опублікований влітку 2021 року.

Штефан Бруннгубер економіст, доктор медичних наук, член Всесвітньої академії мистецтва та науки, повноправний член Римського клубу, член Європейської академії наук та мистецтв (EASA), професор психології та сталого розвитку в Університеті прикладних наук Міттвайда, Німеччина. Має значний досвід роботи в галузях альтернативної фінансової інженерії, аналізу ризиків, соціальної трансформації. Також професор Бруннгубер консультує міжнародні корпорації та об’єднання. Він є автором понад 300 наукових публікацій, а також книги «Фінансування нашого майбутнього» (Financing Our Future), яка побачила світ у квітні цього року. Щоби краще ознайомитися з ідеями професора Бруннгебера, ви можете переглянути його UN Talk і TED Talk та ознайомитися з переліком окремих його публікацій.

Зустріч зі Штефаном Бруннгубером відбудеться 8 жовтня. О 9:30 розпочнеться реєстрація, а о 10:00 — лекція. Виступ професора триватиме одну годину, після чого учасники зустрічі впродовж 30 хв матимуть змогу поставити свої запитання.

Місце події — Академія ДТЕК (м. Київ, вул. Дорогожицька, 3).

Мова лекції — англійська.

РЕЄСТРУЙТЕСЯ на зустріч. Кількість місць обмежена.

Поширити анонс: