СЕМІНАР «Розвиток принципів КСВ у контексті взаємодії Бізнесу та Університету»

СЕМІНАР «Розвиток принципів КСВ у контексті взаємодії Бізнесу та Університету»

21 березня «Мережа Глобального договору в Україні», Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Університет економіки та права «КРОК» провели СЕМІНАР «Розвиток принципів корпоративної соціальної відповідальності у контексті взаємодії Бізнесу та Університету».

Фахівці компаній EY, Nestlé Ukraine & Moldova, ДП «НАЕК Енергоатом», EPAM Ukraine, «Мрія Агрохолдинг» поділилися із викладачами бізнес освіти своїм досвідом успішних проектів з корпоративної соціальної відповідальності. 30 викладачів з українських вишів отримали практичні кейси з ефективної організаціі соціальних проектів для подальшого викладання студентам та приклади звітів з КСВ. На західі були присутні викладачі з 7 міст України (Житомир, Київ, Львів, Мелітополь, Миколаїв, Одеса, Черкаси).

Метою проведення семінару було обговорення та аналіз різних аспектів розвитку соціальної відповідальності у контексті Цілей сталого розвитку, а також узагальнення досвіду впровадження у навчальний процес ВНЗ України спеціальної дисципліни – «Корпоративна соціальна відповідальність».

 

Приєднатися


ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК


Підписатися на новини