У Києві пройде бізнес-форум для підприємців-новаторів

У Києві пройде бізнес-форум для підприємців-новаторів

30 листопада у Києві пройде Future Business Forum – майданчик для колаборації підприємців-новаторів.

Захід збере власників малого й середнього бізнесу, топ-менеджерів, експертів з комунікації. Серед ключових спікерів Давид Арахамія, співзасновник і CEO TemplateMonster; Євген Саранцов, український підприємець, представник реформаторів і творців сучасної цифрової економіки в Україні; Тетяна Сахарук, керівниця мережі Глобального договору ООН в Україні.

Особливий акцент форуму – впровадження механізмів сталого розвитку у бізнес.

Які інновації зроблять ваш бізнес прибутковішим і як їх впровадити; як стати інвестиційно-привабливою компанією; як з малого вирости в категорію сталого середнього бізнесу; як автоматизувати систему управління і звільнити час для зростання відповіді на ці та інші питання спікери даватимуть протягом двох днів лекцій та активного нетворкінгу.

«Якщо ви думаєте про те, як посилити позиції компанії в регіоні, як розвивати ваш бізнес, отримувати більше клієнтів, поліпшити сприйняття бренду і бути на крок попереду, то приходьте. Ми зібрали відповіді на всі ці питання і поспішаємо поділитися з вами. Наша місія вивести бізнес України на новий рівень, де всі учасники ринку будуть створювати синергію і вигравати разом. Світовий досвід показує що це працює, і ми впроваджуємо його тут і зараз», – анонсують організатори.

Деталі на сайті: fbf.globalcompact.org.ua

 

 

Приєднатися


ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК


Підписатися на новини