Назад до учасникiв

"BASF Ukraine"

Сфера діяльності:

Хімічна промисловість

Кількість співробітників:

150

Дата приєднання:

02.11.2020

Рівень залученості:

Учасник

Поширити профайл:
Веб сайт компанії:
basf.ua

Представництво німецького хімічного концерну BASF в Україні було відкрите 1992 року в Києві й стало однією з перших місій великих західних компаній в країні. На поточний момент BASF Ukraine обслуговує клієнтів практично в кожному секторі індустрії в усіх регіонах України.

Сталий розвиток лежить в основі бізнес-стратегії концерну BASF. Мета компанії – створювати хімію задля сталого майбутнього. BASF сформулював довгострокові зобов’язання в сфері сталого розвитку та визначив можливості для їх реалізації на всіх етапах своєї операційної діяльності. Пріоритетні напрями включають скорочення викидів CO2 при органічному зростанні, прискорення переходу до циркулярної економіки, зокрема завдяки переробці пластикових відходів, та збільшення продажу продуктів-акселераторів. За допомогою науки й інновацій BASF розробляє та виводить на ринок рішення, які сприяють поліпшенню якості життя та збереженню ресурсів.
BASF в Україні активно підтримує екологічні, економічні та культурні ініціативи в рамках своїх проектів КСВ.

BASF

BASF Kids’ Lab

З 2017 року BASF в Україні успішно реалізує соціальний освітній проєкт із хімії BASF Kids’ Lab для дітей віком від 6 до 12 років. У спеціально обладнаній лабораторії діти стають маленькими вченими: проводять досліди, щоб більше дізнатися про те, як влаштований світ. За час існування програми дитячу лабораторію відвідало понад 3000 школярів із усіх районів міста Києва.

Відроджуй з Архітект™

У 2018 році департамент Agricultural Solutions BASF в Україні розпочав масштабний культурний проект «Відроджуй з Архітект™» – реставрацію об’єктів вхідної групи Шарівського палацо-паркового комплексу. На реставрацію пам’ятки архітектури Харківської області компанію надихнула назва препарату для захисту соняшника Архітект™, який BASF пілотував в Україні саме того року. В 2018-2019 роках на реставраційні роботи виділялось 25 гривень від продажу кожного літру препарату. Загалом на реставрацію було інвестовано більше 2,9 млн грн. За цей час вдалося облаштувати нову зливову систему, перекласти мурування парапетних стін і димоходу, підсилити кроквяні конструкції, виконати натуральні елементи з оцинкованої сталі, відновити штукатурний шар на фасаді, частково відреставрувати вхідну браму.

Подолання пандемії

Влітку 2020 року, під час пандемії COVID-19, BASF в Україні спрямував кошти на купівлю моніторів пацієнта з функцією капнографії для спостереження за перебігом хвороби та прогнозу стану хворого. Медобладнання було доставлене до Тернопільської міської дитячої лікарні, визначеної опорною базою для лікування інфікованих COVID-19.