04.08.2022

Asters приєдналась до Глобального договору ООН

Asters стала учасником Мережі Глобального договору ООН в Україні, яка виступає діалоговою та навчальною платформою для роботи над сталим розвитком у бізнесі. Членство у мережі надає доступ до бази практичних знань, освітніх проєктів, міжнародних та локальних подій, які допомагають українському бізнесу інтегрувати принципи сталого розвитку у свою діяльність. 

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами у Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. У 2020 та 2021 роках фірма отримала визнання «Найбільш соціально відповідальна юридична фірма» за версією дослідження PLS Top Teams видавництва «Юридична практика».

Основними напрямками сталого розвитку у поточній діяльності та стратегії Asters є забезпечення здорового способу життя та благополуччя людей, якісна та доступна освіта, підтримка ґендерної рівності, гідна праця та економічне зростання, інновації та інфраструктура, відновлювана енергія, відповідальне споживання, боротьба зі зміною клімату, мир та справедливість, партнерство заради сталого розвитку.

Серед ключових проєктів Asters:

  • Надання юридичної допомоги pro bono БФ «Таблеточки» та консультування з питань адвокації законодавчих змін у сфері дитячої онкології. 
  • Спільний з БФ «Таблеточки» благодійний забіг DobroRun, який за 2 роки зібрав понад 3 млн гривень для допомоги онкохворим дітям.
  • Підтримка в якості генерального партнера бакалаврської програми Школи права Українського Католицького Університету.
  • Інституційна підтримка Київської школи економіки. 
  • Підтримка розвитку українського мистецтва та митців у спільному з USUBC проєкті ArtAsters з 2009 року.
  • Підтримка проєктів у сфері рівноправності, толерантності та інклюзивності в Україні: одна з перших юридичних фірм в Україні, яка підтримала Pride Month; pro bono юридичний радник проєкту «Наука – це вона»; фірма-підписант Декларації задля ґендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA; адаптація корпоративного сайту, враховуючи потреби людей з порушеннями зору; учасник ініціативи першої леді України «Бізнес без бар’єрів».
  • Практика захисту довкілля та сталого розвитку Asters надає комплексні юридичні рішення щодо питань охорони довкілля (регуляторна політика, скорочення викидів вуглецю, спеціальне водокористування тощо) та бере участь у вдосконаленні законодавства у сферах енергетики, екології та надрокористування.
  • Консультування pro bono органів державної влади з питань законотворчості, судових спорів за участі України, режиму санкцій тощо.

Радниця практики захисту довкілля та сталого розвитку Asters, pro bono радниця Комітету промислової екології та сталого розвитку ЄБА Анжеліка Лівіцька зазначає:

«Приєднання до Глобального договору ООН — це послідовний крок в рамках розвитку Asters у сфері ESG, особливо в умовах воєнного стану. Фірма вже багато років поспіль не просто декларує, а реалізовує власні проєкти, а також проєкти для клієнтів, які впливають на розвиток України. Впевнені, що наш досвід і надалі буде корисним для впровадження найкращих міжнародних практик та розвитку країни на час дії воєнного стану та у період відновлення і відбудови». 

Поширити новину: