Глобальний договір ООН об'єднує міста з різних країн заради досягнення сталого розвитку.

Глобальний договір ООН об'єднує міста з різних країн заради досягнення сталого розвитку.

25 січня відбулася перша телеконференція між Добропіллям і Мельбурном в рамках членства Добропілля в Глобальному договорі ООН.

Добропільський міський голова Андрій АКСЬОНОВ ініціював вступ до Глобального договору ООН в листопаді 2017 року. Добропільська міська рада підтримує Десять принципів Глобального договору Організації Об'єднаних Націй з прав людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Добропілля має намір зробити Глобальний договір ООН і його принципи частиною стратегії розвитку громади, культурної та повсякденній діяльності. Місто підтвердило свою готовність брати участь в спільних проектах, які просувають більш широкі цілі розвитку Організації Об'єднаних Націй, зокрема Цілі сталого розвитку.

В ході телеконференції з Заступником директора Програми міст Глобального договору ООН Елізабет РАЙАН і Технічним координатором по взаємодії з містами Глобального договору ООН Джейн МЮЛЛЕТ з'ясувалося, що Мельбурн і Добропілля стикаються з однаковими викликами, такими як залежність від вугілля.

Перехід від використання вугілля у виробництві електроенергії до інноваційних методів є важливим питанням для обох територій.

«Головна мета, яку ми ставимо перед собою, - поліпшити якість життя до такого рівня, щоб люди хотіли жити і працювати в Добропіллі. Щоб в місті залишалося молоде покоління - діти та онуки» - підкреслив Андрій АКСЬОНОВ.

«Завдяки такій цілі ми можемо досягти плідної співпраці. Глобальний договір ООН зробить все для того, щоб підтримати ініціативу Добропілля» - заявила Елізабет РАЙАН.

Варто відзначити, що Добропілля - одне з перших українських міст, яке приєдналось до Глобального договору ООН.

Приєднатися


ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК


Підписатися на новини