Назад до анонсів
06.12.2021 - 10.12.2021

Антикорупційний тиждень з Глобальним договором ООН в Україні

9 грудня, з ініціативи ООН, світ щорічно відзначає Міжнародний день боротьби з корупцією. 

Корупція визнана однією із найбільших проблем у світі, що створюють перешкоди для досягнення Порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року. Вирішенню цієї проблеми присвячена 16-та Ціль сталого розвитку ООН і 10-ий Принцип Глобального договору ООН.

Цьогоріч День боротьби з корупцією на глобальному рівні пройде під гаслом «Твоє право, твоя роль: Скажи ні корупції!».

А заходи, проведені у межах Антикорупційного тижня від ГД ООН в Україні з 6 до 10 грудня, будуть  зосереджені на сприянні прозорості та доброчесності ведення бізнесу в контексті соціального виміру Порядку денного у сфері сталого розвитку до 2030 року.


РОЗКЛАД ЗАХОДІВ

 7 грудня — високорівневий захід «Доброчесний бізнес запорука сталого економічного розвитку країни».

Коли: 11:00—14:00
Де: Освіторія Хаб (м. Київ, вул. Московська, 2)

У межах цього заходу українські компанії, державні органи та неурядові  організації, які ще не підписали Меморандум про спільні дії з антикорупції в Україні, зможуть це зробити. 

До участі у цьому високорівневому заході запрошується топменеджмент компаній, представники Уряду і керівники громадських організацій.

РЕЄСТРАЦІЯ

 

 10 грудня індустрійний захід «Комплаєнс: глобальний тренд чи реальна необхідність?».

Коли: о 15:0017:00
Де: Академія ДТЕК (вул. Дорогожицька, 3; UNIT City, корпус B12)

Подія включатиме експертні панельні дискусії та презентаційні сесії за участі директорів з юридичних і регуляторних питань та комплаєнсу українських компаній. 

Під час цього заходу ми також прозвітуємо про досягнення робочої групи Глобального договору ООН в Україні з розробки антикорупційного відеокурсу на основі Типової антикорупційної програми юридичної особи від НАЗК. Буде презентовано збірку з викладом напрацювань робочої групи, що міститиме рекомендації для МСП в Україні з впровадження антикорупційної політики в діяльність бізнесу.

До участі запрошуються професіонали у сфері комплаєнсу та боротьби з корупцією: комплаєнс-директори, адвокати і партнери профільних фірм, експертні радники і менеджери проєктів.  

РЕЄСТРАЦІЯ 


ГД ООН в Україні проводить Антикорупційний тиждень вже вдруге. Це діалогова платформа, яка об’єднує відповідальний бізнес, громадянське суспільство та владу, щоб зробити свій внесок у розвиток країни. Для того, аби підвищити рівень обізнаності та сприяти прозорості процесів в українському бізнес-середовищі, темами обговорення будуть антикорупційні практики та процедури дотримання комплаєнсу в компаніях, а також інновації у цій галузі. Цьогоріч у заходах візьмуть участь представники українського бізнесу, уряду та неурядових організацій, а також міжнародні спікери.

 

Поширити анонс: