У вересні 2020 року українська мережа Глобального договору ООН доєдналася до міжнародної антикорупційної програми Anti-Corruption Collective Action. Програма стартувала у вересня 2020 року і діятиме в Україні до 2023 року. Вона є відритою до участі широкого кола зацікавлених сторін.
Корупція є складним викликом не лише в масштабах уряду, а й на рівні бізнесу. Корупція дорого коштує будь-якому бізнесу — це перешкоджає його зростанню, його репутації та додає приблизно 10% до витрат на ведення бізнесу. Світовий банк заявив, що «хабарництво стало галуззю на 1 трлн дол.» Вилучення цього процесу має вирішальне значення. Це приносить впевненість і довіру до бізнесу та призводить до його довгострокової стабільності.
Глобальний договір Організації Об’єднаних Націй ініціював колективні дії проти корупції в рамках локальних мереж Глобального Договору, підтриманих Третім раундом фінансування Ініціативою доброчесності Siemens. Проєкт спрямовано на підтримку колективних дій локальних мереж Глобального Договору та сприяння співпраці між державними та приватними особами у боротьбі з корупцією. Його метою є не лише боротися з хабарництвом, вимаганням та іншими формами корупції, але й позбутися цього процесу в цілому по ланцюгу поставок.
Проєкт «Розширення антикорупційних заходів у межах локальних мереж Глобального Договору» застосовує триступеневий підхід:
Ця ініціатива щодо збільшення масштабів антикорупційної колективної дії спрямована не тільки на підвищення прозорості ланцюгів поставок, але й на сприяння державно-приватному співробітництву у сфері колективних дій шляхом діалогу та взаємодії з урядами та недержавними зацікавленими сторонами.