Назад до програм
21.04.2020

Кампанія “Партнерство заради сталого розвитку”

Кампанія «Партнерство заради сталого розвитку» — започаткована локальною мережею Глобального договору в Україні, має на меті просувати Цілі сталого розвитку та сприяти партнерству між бізнесом, бізнес-асоціаціями, урядами, громадянським суспільством та академічними установами.

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніо Гутеррес під час Форуму приватного сектору у вересні 2018 року сказав: «Темпи сталого розвитку «занадто повільні» і приватний бізнес може відіграти головну роль у його прискоренні».

У 2018 році Глобальний договір ООН назвав Ціль 17 — Партнерство однією із найважливіших. Українська локальна мережа спільно з ЛМ Білорусі вирішили сприяти партнерству між бізнесом, місцевим самоврядуванням, соціальним сектором та науковими установами, щоб продемонструвати: проєкти, що реалізуються в партнерстві, мають значно більший вплив і охоплюють більшу кількість реципієнтів та є більш стійкими.

Таким чином, з 2018 року ми проводимо кампанію «Партнерство заради сталого розвитку», щоб визначати проєкти партнерства із залученням багатьох стейкхолдерів у категоріях Суспільство, Планета, Економічний розвиток та Мир.

Контактна особа програми
Тетяна Сахарук
Голова правління