Партнерство заради сталого розвитку

«Партнерство заради сталого розвитку» — це щорічна міжнародна кампанія, у рамках якої Глобальний договір ООН в Україні нагороджує найкращі проєкти, що були реалізовані в партнерстві бізнесу, державного та громадського секторів задля досягнення Цілей сталого розвитку та підтримки України під час війни.

Конкурс засновано 2018 року. Його мета — згуртувати стейкголдерів навколо 17 Цілі — «Партнерство заради сталого розвитку». Конкурс проходь щорічно. Винятком став 2022 рік — рік початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Нині всі ми усвідомлюємо цінність партнерства, як ніколи раніше. Україна в протистоянні російській агресії об’єдналася, так само як об’єднався весь світ, щоб допомогти нам вистояти.

Нині ми нагороджуємо проєкти від учасників з України та країн Європи, спрямовані на підтримку України під час повномасштабного вторгнення, а також інші найкращі практики сталого розвитку, що можуть стати прикладом для майбутнього відновлення.

Кампанія «Партнерство заради сталого розвитку» — міжнародна. Минулі роки в ній узяли участь близько 400 представників України, Великобританії, Франції, Німеччини, Швейцарії, Швеції, Фінляндії, Хорватії, Польщі, Грузії, Румунії, Болгарії та Туреччини.

Нагородження відбувається в чотирьох категоріях:

  • МИР (Воїни світла). Допомога захисникам і захисницям України, перша допомога постраждалим від воєнних дій цивільним, захист прав людини.
  • ПЛАНЕТА. Мінімізація екологічних наслідків бойових дій, зелені інновації, захист біорізноманіття, збереження і очищення води.
  • ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК. Відбудова зруйнованої інфраструктури, подолання наслідків воєнних дій для економіки, протидія корупції.
  • СУСПІЛЬСТВО. Сприяння інклюзивності, якісній освіті, культурному різноманіттю, ґендерній рівності, охороні здоров’я.

Звертаємо увагу! В конкурсі можуть взяти участь лише учасники Глобального договору ООН, а саме: приватні компанії та некомерційні організації, місцева влада. Глобальний договір ООН може не поділяти точку зору аплікантів та не несе відповідальності за подану інформацію. Включення назв компаній та/або кейсів у публікації призначене виключно для вивчення і не означає схвалення окремих компаній Глобальним договором ООН. Ці приклади були зібрані завдяки зусиллям локальних мереж Глобального договору ООН, які є незалежними та самоврядними органами, що просувають ініціативу Глобального договору ООН та його Десять принципів на національних рівнях.


Підсумки кампанії 2023 року

Підсумки кампанії 2021 року

Підсумки кампанії 2020 року

Окрім звичних чотирьох категорій додатково було представлено категорію «COVID-19», що об’єднала проєкти, спрямовані на подолання пандемії.

Підсумки кампанії 2019 року

 

Олександ Висоцький
Менеджер кампанії «Партнерство заради сталого розвитку»

Ресурси

Збірник кейсів 2023 Переглянути
Збірник кейсів 2021 Переглянути
Збірник кейсів 2020 Переглянути