Кампанія «Партнерство заради сталого розвитку»

Кампанія «Партнерство заради сталого розвитку», яку започаткував Глобальний договір ООН в Україні, має на меті просувати Цілі сталого розвитку та сприяти партнерству між бізнесом, бізнес-асоціаціями, урядами, громадянським суспільством та академічними установами.

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніо Гутерріш під час Форуму приватного сектору у вересні 2018 року сказав:

«Темпи сталого розвитку “занадто повільні” і приватний бізнес може відіграти головну роль у його прискоренні».

У 2018 році Глобальний договір ООН назвав Ціль 17 «Партнерство» однією із найважливіших. Українська локальна мережа спільно з ЛМ Білорусі вирішили сприяти партнерству між бізнесом, місцевим самоврядуванням, соціальним сектором та науковими установами, щоб продемонструвати: проєкти, що реалізуються в партнерстві, мають значно більший вплив і охоплюють більшу кількість реципієнтів та є більш стійкими.

З 2018 року ми щорічно проводимо кампанію «Партнерство заради сталого розвитку», щоб визначати проєкти партнерства із залученням багатьох стейкхолдерів у категоріях: 

  • Мир – права людини, сприяння мирному діалогу, протидія корупції, правова безпека, справедливість, соціальне забезпечення.
  • Планета – довкілля, поводження з відходами, зелена енергія, зміна клімату, захист біорізноманіття, стале споживання та управління водними ресурсами, сталий ланцюжок постачання, зелені інновації.
  • Економічний розвиток – економічне зростання, сталий розвиток міст, інфраструктури та громад.
  • Суспільство – інклюзивність, освіта, розширення можливостей молоді, культурне різноманіття, гендерна рівність, охорона здоров’я.

Кандидати на отримання «Відзнаки за партнерство заради сталого розвитку» повинні відповідати ряду критеріїв:

Звертаємо увагу! В конкурсі можуть взяти участь лише учасники Глобального договору ООН, а саме: приватні компанії та некомерційні організації, місцева влада. Глобальний договір ООН може не поділяти точку зору аплікантів та не несе відповідальності за подану інформацію. Включення назв компаній та/або кейсів у публікації призначене виключно для вивчення і не означає схвалення окремих компаній Глобальним договором ООН. Ці приклади були зібрані завдяки зусиллям локальних мереж Глобального договору ООН, які є незалежними та самоврядними органами, що просувають ініціативу Глобального договору ООН та його Десять принципів на національних рівнях.

Щоб узяти участь у конкурсі, необхідно до 15 вересня заповнити онлайн-форму:

Оцінювати проєкти конкурсантів буде міжнародне експертне журі.

Оголошення й урочисте нагородження переможців кампанії «Партнерство заради сталого розвитку» відбудеться 17 жовтня 2023 року в Києві в гібридному форматі з урахуванням безпекової ситуації.

Якщо маєте запитання, напишіть нам: [email protected]


Результати конкурсу 2020. 2020 року у конкурсі взяли участь компанії з України, Білорусі, Македонії, Польщі та Туреччини. Ознайомитись із проєктами можна НА САЙТІ. Окрім звичних 4 категорій додатково було представлено категорію «COVID-19», що об’єднала проєкти, спрямовані на подолання пандемії.

Результати конкурсу 2021