Mental Help

READ IN ENGLISH

Щоби зробити психологічну допомогу для українців доступною та зручною, Глобальний договір ООН в Україні запустив проєкт «Mental Help». Його мета — надати безкоштовно психологічні послуги людям, які постраждали від війни Росії проти України. Проєкт реалізується за підтримки UKRSIBBANK BNP Paribas Group, корпорації Schneider Electric, агенції Fondation de France та Глобального договору ООН у Франції.

Воєнна агресія Росії завдала непоправних наслідків не тільки фізичному, але і психологічному здоров’ю українців. За даними Міністра охорони здоров’я, 15 млн українців потребуватимуть психологічної допомоги. Серед них — і діти, і дорослі, і люди літнього віку. На жаль, не всі українці можуть дозволити собі оплатити послуги професійного психолога. Але всі вони заслуговують на психологічну підтримку й піклування.

Проєкт «Mental Help» зібрав команду фахових психологів, які готові працювати з усіма українцями, що відчувають на собі психологічні наслідки війни. Від сеансу зі спеціалістом вас відділяють усього декілька кліків.

Як отримати психологічну допомогу?

Взаємодія із психологом відбувається на онлайн-платформі.

  1. Зайдіть на наш сайт: https://mentalhelp.com.ua/ 
  2. Перегляньте профілі психологів і виберіть того, хто найкраще підходить саме вам.
  3. У профілі психолога забронюйте точний час приватного сеансу. Для цього заповніть коротку форму зі своїми контактними даними.
  4. У зазначений час приєднайтеся до онлайн-зустрічі з психологом через посилання, яке прийде вам на електронну пошту.

Консультація буде відбуватися через застосунки відео-зв‘язку Zoom або Google Meet. Усі консультації є безкоштовними та конфіденційними.

Перед сесією з психологом:

  1. Занотовуйте питання, які хочете поставити під час сеансу.
  2. Переконайтеся, що під час сеансу ви будете в комфортному/безпечному місці.
  3. Упевніться, що маєте стабільне інтернет-з’єднання, вимкнені сповіщення та звук на телефоні.

Після сесії:

  1. Дайте собі час обміркувати результати сеансу.
  2. Виконайте домашні завдання, які ви отримали від фахівця.

Проєкт не лише допомагає українцям впоратися з травмами війни й повернути психологічне здоров’я. Він також забезпечує роботою десятки психологів і в такий спосіб підтримує добробут наших співгромадян.

Історія проєкту

Проєкт «Mental Help» було запущено в березні. Його цільовою аудиторією були працівники компаній-учасниць ГД ООН в Україні. За перші три дні проєкту фахівці надали професійну психологічну допомогу понад 300 людям у рамках групових сеансів терапії. Також психологи проєкту провели низку групових тренінгів, зокрема, про самопідтримку та батьківство під час війни. Також вони надавали приватні консультації дорослим і дітям, яким вдалося виїхати із зон гарячих бойових дій.

Якщо ви також хочете допомогти проєкту «Mental Help» розвиватися, напишіть нам: [email protected].

Відгуки про проєкт

icon
Завдяки підтримці партнерів проєкт вдалося розширити, щоби якомога більше українців змогли вилікувати травми, відновити психологічне здоров’я й повернутися до повноцінного життя.
Єлизавета Созінова
Керівниця проєкту Mental Help