Назад до програм
01.02.2022

SEED

SEED — це освітній проєкт від Глобального договору ООН в Україні, який реалізується за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation. Проєкт допомагає втілювати найкращі бізнес-ідеї в агросфері, яка через російську агресію в Україні потребує додаткової підтримки. 

Мета SEED — створити умови для підвищення якості життя українців, сприяти їх працевлаштуванню й самозайнятості та сформувати регіональні конкурентні переваги, підвищуючи економічну грамотність населення і  забезпечуючи якісну підприємницьку освіту онлайн. Проєкт сфокусований на досягненні прогресу в реалізації 4-ої Цілі сталого розвитку (ЦСР) «Якісна освіта» та 8-ої ЦСР «Гідна праця та економічне зростання».

S — Sustainable

E — Empowering

E — Ethic

D — Diverse

Навчання на проєкті SEED передбачає 27 годин інтерактивних лекцій експертів із проєктного менеджменту, комунікацій, фінансів, інвестування, юридичних аспектів бізнесу тощо. Кожен учасник має три години для індивідуального спілкування з менторами з тих напрямів бізнесу, які цікавлять саме його.

Для участі в освітньому проєкті було відібрано 150 учасників з усіх куточків України. Їх було поділено на дві групи. Перша група пройшла навчання в серпні, а друга розпочала освітній процес у вересні. 

Вже у жовтні групи презентуватимуть свої напрацювання, а незалежне журі обере 10 проєктів, які отримають фінансову підтримку для реалізації.  

Ми радіємо, що навіть у такі непрості часи учасники мріють розвинути та масштабувати свій бізнес завдяки програмі SEED. Крокуємо разом до модернізації агросектору в Україні! 

Якщо маєте додаткові запитання, звертайтеся до менеджера проєкту Дениса Ліфінцева d.lifintsev@globalcompact.org.ua.

Контактна особа програми
Денис Ліфінцев
Керівник проєкту SEED (у партнерстві з PepsiCo Foundation)