Назад до анонсів
10.03.2021

Україна вперше приєднається до глобальної ініціативи Target Gender Equality

Участь в ініціативі можуть взяти всі компанії та організації, що є учасниками Глобального договору ООН в Україні.

З нагоди святкування Міжнародного дня прав жінок і миру 10 березня відбудеться всесвітній захід Ring the Bell for Gender Equality, присвячений розвитку економічної спроможності жінок. Подія пройде у кількох містах України та  одночасно в 60 країнах світу.

Спеціальною темою цьогорічного заходу є «Жіноче лідерство».

Офіційну церемонію відкриють генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук, голова офісу ООН Жінки в Україні Еріка Квапілова та представник Посольства Канади в Україні.

Символічному «дзвону» передуватимуть три панельні дискусії за участі керівників бізнесів, що є учасниками Глобального договору ООН, та стейкхолдерів у галузі гендерної рівності на керівних посадах.

Теми панельних дискусій:                           

  • «WEPs як ефективний інструмент промоції гендерної рівності та жіночого лідерства в бізнесі» (Михайло Царьов, CEO StarLightMedia та представник грузинської компанії)
  • «Ініціативи з промоції гендерної рівності» (Борис Джанжалія, офіційний радник Міжнародної фінансової корпорації, IFC та Альона Герасимова, директорка Pact в Україні)
  • «Бізнес означає рівність» (Андрій Здесенко та Ірина Нестеренко, співзасновники компанії Biosphere Corporation; Дмитро та Олена Борисови, засновники компанії Gastrofamily; Олександр та Марія Тодорчуки, засновники UA Animals і Humanna Kraina).

Учасники обміняються власними кейсами вирішення проблеми гендерної нерівності та обговорять перспективи досягнення гендерного рівноправ’я на посадах всіх рівнів.

О 14:30 відбудеться церемонія Ring the Bell for Gender Equality.

Другий рік поспіль подію організовує Глобальний договір ООН (UN Global Compact) спільно з ООН Жінки (UN Women), Жінки в Біржових інвестиційних фондах (Women in ETF`s), Світовою федерацією бірж (World Federation of Exchanges), Міжнародною фінансовою корпорацією (International Finance Corporation) та Ініціативою стійких фондових бірж (Sustainable Stock Exchanges Initiative), за підтримки та у співпраці з проєктом «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який фінансується урядом Канади та впроваджується міжнародною організацією Пакт.

Кількість місць обмежена, проте передбачена онлайн-трансляція заходу.

Реєстрація на подію – ЗА ПОСИЛАННЯМ

Приєднуйтеся до ФЕЙСБУК-СТОРІНКИ події.


Подія: Ring the Bell for Gender Equality

Час: 10 березня 2021 р.

Розклад заходів:

11:00 – 11:30 – церемонія відкриття

11:30 – 14:10 – панельні дискусії

14:30: символічний «дзвін» – Ring the Bell.

Більше про програму WEPs читайте ТУТ.

Місце: Освіторія Хаб, м. Київ, вул. Московська, 2.


Довідково: 

Target Gender Equality (TGE) – це флагманська глобальна ініціатива впливу, що закликає та підтримує компанії встановити амбітні цілі участі та лідерства жінок у бізнесі. 

Глобальний «дзвін» символізує відкриття чи закриття бірж і має на меті привернути увагу приватного сектору до ключової ролі, яку він може відігравати у просуванні гендерної рівності для досягнення 5 Цілі сталого розвитку. Завдання 5.5 цієї Цілі полягає у забезпеченні всебічної і реальної участі жінок та рівної для них можливості для лідерства на всіх рівнях прийняття рішень у політичному, економічному та суспільному житті.

Крім того, захід Ring the Bell покликаний підвищити обізнаність про принципи розширення прав і можливостей жінок (Women Empowerment Principles – WEPs).

WEPs – це набір принципів, що є інструментом для керівництва бізнесів у сприянні гендерній рівності та розширенні можливостей жінок на робочому місці, ринку праці та в суспільстві.  Розробили принципи Глобальний договір ООН та ООН Жінки у 2010 році. Вони були затверджені після консультацій зі стейкхолдерами і відповідають міжнародним стандартам праці та прав людини.

Приєднуючись до спільноти WEPs, генеральний директор засвідчує свою прихильність до Цілей сталого розвитку ООН. Так, найвище керівництво компанії починає працювати над розширенням можливостей жінок, які у ній працюють. Це включає: рівну оплату праці за однакову якість виконаного завдання, практику гендерної збалансованості у ланцюгах поставок та нульову толерантність до сексуального домагання на робочому місці.

Поширити анонс: