Назад до анонсів
01.11.2021 - 12.11.2021

Візьміть участь у Конференції ООН зі зміни клімату!

Українські бізнес-компанії мають унікальну можливість долучитися до роботи 26th UN Climate Change Conference of the Parties (COP26).

Конференція пройде у Ґлазґо (Шотландія) з 1 по 12 листопада 2021 р., і ми дізналися, що має зробити компанія, аби отримати можливість стати спікером.

Обов’язковою умовою участі в конференції є приєднання організації до однієї з двох (за бажання – обох) програм глобальної кампанії від COP26 – Race to Zero і Race to Resilience, – покликаних стати каталізатором поступових змін на шляху до вирішення кліматичної кризи. Глобальний договір ООН є партнером обох кампаній.

Для того, щоб приєднатися до Race to Zero, компанія має взяти на себе зобов’язання «Амбіції бізнесу на 1,5 ℃».

Чому 1,5℃? – Встановлено, що аби запобігти найгіршим наслідкам клімату та уникнути незворотного впливу на природне середовище, суспільство та економіку, ми повинні стримувати підвищення температури до 1,5°C, на доіндустріальному рівні. Це вимагає зменшення викидів парникових газів удвічі до 2030 року та досягнення нульових викидів до 2050 року.

Ми закликаємо компанії взяти на себе це зобов’язання і ПРИЄДНАТИСЯ до далекоглядних корпоративних лідерів, які роблять амбітні кліматичні дії вже сьогодні.

Кампанія Race to Resilience має на меті активізувати дії ряду суб’єктів, включно з приватним сектором, для підвищення сталості 4-ох мільярдів людей, які належать до особливо вразливих груп населення, до 2030-го року.

Щоб приєднатися до кампанії, потрібно стати членом Коаліції зі сталості води.

Чому  вода? Бо саме через воду людство відчує найжахливіші наслідки кліматичної кризи. За даними ООН, вже сьогодні два мільярди людей живе у районах без доступу до питної води. Якщо терміново не вжити заходів, у 2050-му році така ситуація стосуватиметься понад половини людства на планеті.

ПІДПИСАТИ Water Resilience Coalition.

Учасники зобов’язуються досягати проміжних цілей аж до кінцевої мети – сталості водного середовища у 2050-му році.

Інші можливості ПРИЄДНАТИСЯ до кампанії.

Метою Саміту є прискорення дій з досягнення цілей Паризької угоди та демонстрація учасниками результатів взятих на себе зобов’язань.

Приєднуйтеся і ви! Станьте лідерами позитивних кліматичних змін у світі!

Поширити анонс: