Назад до анонсів
23.09.2021

Запрошуємо на другу зустріч учасників програми Target Gender Equality!

Обговорення буде присвячене різноманітності та інклюзії на робочому місці. Як і попередня, ця зустріч буде відкритою для всіх охочих. А вже навчальні модулі будуть доступними лише для учасників програми.

Час і місце: 23 вересня, 11:00 — 13:00, Освіторія Хаб.


АДЖЕНДА

11:00–11:20 — «Впровадження принципів D&I в Agrii Україна». Ірина Терещенко, SHRM-SCP, HR-директорка, Agrii Україна;

11:20–11:40 — «Політика рівності та різноманіття в Ашан Рітейл Україна». Злата Костюк, фахівчиня з КСВ, Ашан Рітейл Україна.

11:40–12:00 — «Практики Diversity & Inclusion у компанії Visa». Наталія Павлова, директорка з управлiння персоналом, Visa.

12:00–12:20 — «Різноманіття. Інклюзивність. Інновації». Марія Ротовська, HR-директорка, Ново Нордіск Україна та Молдова.

12:20–12:30 – «Партнерство заради економічного зростання та благополуччя жінок в Україні». Олеся Гальчинська, менеджерка проєкту «Крила», Пакт.


Target Gender Equality (TGE) — це програма Глобального договору ООН, що закликає до рішучих дій у встановленні та досягненні амбітних корпоративних цілей щодо представництва та лідерства жінок у бізнесі. Завдяки аналізу, майстер-класам, навчанню та діалогу між стейкхолдерами на рівні країни, програма сприяє досягненню успіху бізнесу в досягненні ЦСР, а саме — Цілі 5.5 (Забезпечити всебічну й реальну участь жінок і рівні для них можливості для лідерства на всіх рівнях прийняття рішень у політичному, економічному та суспільному житті).

У програмі беруть участь такі українські компанії: StarLightMedia, Shell Retail in Ukraine / Alliance Holding LLC, DTEK, Apple Consulting LLC, Ernst and Young LLC — Ukraine, KPMG — Ukraine Ltd, DP Caparol Ukraine, Elementum Energy (Ukraine) LLC, STATE ENTERPRISE «INFOTECH», EPAM Systems Inc., Kyiv-Mohyla Business School, Arzinger Law Firm, LLC Firm Astarta Kyiv.

Нагадаємо, що Україна приєдналася до програми Target Gender Equality вперше і стала однією з 44 країн-учасниць. Навчання триватиме до червня 2022-го року.

Для того, щоб взяти участь у зустрічі, зв’яжіться з менеджеркою програми Аліною Коновальченко: a.konovalchenko@globalcompact.org.ua, +38 063 151 79 99.

Поширити анонс: