Корпорація «Біосфера»

Сфера діяльності:

Торгівля

Дата приєднання:

12.06.2023

Категорія:

Бізнес

Корпорація «Біосфера» — це міжнародна холдингова група, один із лідерів з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, Східній Європі та Центральній Азії. «Біосфера» була заснована у 1997 у місті Дніпро (Україна) і за 26 років пройшла шлях від локального стартапу до міжнародної корпорації та лідера галузі.

Корпорація має три заводи і логістичний комплекс в Україні, дві виробничі потужності в Румунії та Естонії, а також торгові представництва у Європі. Продуктовий портфель корпорації об’єднує понад 1 000 найменувань продукції та 14 власних брендів, серед яких такі відомі торгові марки як «Фрекен БОК», Smile, Vortex, Bambik, Lady Cotton, Novita та інші. Продукція компанії представлена на більш ніж 20 світових ринках Європи та Центральної Азії.

Понад 26 років корпорація присутня на ринку України, і усі ці роки «Біосфера» активно підтримує Цілі сталого розвитку. Зокрема, корпорація реалізує низку проєктів та співпрацює з відповідними органами державної влади, громадськими організаціями та благодійними фондами у напрямах підтримки екологічних ініціатив, просування культури відповідального поводження зі відходами та впровадження циркулярної економіки; реалізації соціальних, благодійних, культурних та просвітницьких проєктів; підтримці високої корпоративної культури, стандартів доброчесності, етики та гендерної рівності всередині корпорації.

Ціль сталого розвитку