ОКТАВА КАПІТАЛ

Сфера діяльності:

Інвестиції

К-сть співробітників:

650

Дата приєднання:

14.02.2022

«ОКТАВА КАПІТАЛ» — це інвестиційна керівна компанія, до активів якої належать такі проєкти, як Octava Defence, Accord group, Compass Engineering, Megatrade, WM Group, Travel Centre TRIME, Avtor, Compass FM, MegaPlant та Nota Group.

Ключові інтереси «ОКТАВА КАПІТАЛ» спрямовано на ІТ-сферу: кібербезпеку, криптографію, інтернет речей, системну інтеграцію, дистрибуцію, послуги тощо. Крім того, в корпоративному портфелі «ОКТАВА КАПІТАЛ» представлені компанії, що працюють у сфері консалтингу, управління нерухомістю, бізнес-туризму та «зеленої архітектури». Велику увагу компанія приділяє підтримці молодого покоління інженерів, STEM-освіті та соціальним проєктам.

Уже понад 30 років головним пріоритетом «ОКТАВА КАПІТАЛ» є розвиток інноваційних і технологічних бізнесів, що вже стало драйвером зростання для групи. Велику увагу приділено також впровадженню провідних антикорупційних корпоративних практик та ESG-принципів і підходів у бізнесі. Стратегія команди спрямована на ефективне управління широким диверсифікованим портфелем інвестицій в Україні та за кордоном.

Мета «ОКТАВА КАПІТАЛ» – сприяти побудові сучасної високотехнологічної країни з рівними можливостями для всіх.

Ціль сталого розвитку