ПРАВЕКС БАНК

Сфера діяльності:

Банківський сектор

Дата приєднання:

08.05.2023

Категорія:

Бізнес

ПРАВЕКС БАНК працює на ринку України з 1992 року. У червні 2008 року Intesa Sanpaolo, одна з провідних банківських груп Єврозони, лідер в Італії в роздрібному, корпоративному бізнесі та управління активами), придбала 100 % акції банку. Intesa Sanpaolo приєдналася до GCNI Foundation у 2007 році і є членом італійської мережі Глобального договору ООН.

Використовуючи власний успішний досвід та найкращі практики банків Групи Intesa Sanpaolo, ПРАВЕКС БАНК пропонує роздрібним, корпоративним та інституційним клієнтам широкий спектр стандартних та інноваційних комплексних банківських послуг.

Надійність і стабільність, підтримка з боку потужної європейської Групи та високі стандарти обслуговування клієнтів дають змогу ПРАВЕКС БАНК упевнено дивитися в майбутнє. Керівництво банку, спираючись на високий професіоналізм працівників та всебічне сприяння Групи Intesa Sanpaolo, ставить перед собою амбітні цілі та активно впроваджує масштабні плани розвитку.

Працюючи над запровадженням критеріїв ESG у своїй діяльності, ПРАВЕКС БАНК має на меті зробити принципи Глобального договору ООН частиною своєї стратегії, культури та повсякденної діяльності, а також брати участь у спільних проєктах, які сприяють реалізації Цілей сталого розвитку ООН.

Ціль сталого розвитку