AC Crowe Ukraine

Сфера діяльності:

Консалтинг

К-сть співробітників:

100

Дата приєднання:

03.04.2023

Категорія:

Бізнес

AC Crowe Ukraine — член міжнародної аудиторської мережі Crowe Global. Компанія демонструє найвищі стандарти якості, надаючи професійні послуги у сферах аудиту, бухгалтерського обліку, юридичних, податкових та консультаційних послуг. AC Crowe Ukraine є представником Мережі з бездоганною репутацією. У світі Crowe Global представлена у 150 країнах, має 833 офіси, де працюють 40 566 працівників. Мережа має понад 100-річну історію успішного надання професійних послуг.

На ринку України AC Crowe Ukraine здобула повагу клієнтів завдяки наданню високоякісних послуг з дотриманням міжнародних стандартів якості. Команда AC Crowe Ukraine — це визнані бізнес-експерти, які відповідають за якість та досконалість у клієнтському обслуговуванні. У компанії працює понад 100 висококваліфікованих працівників у 3 офісах — у Києві, Харкові та Одесі. Компанія має сервісні компанії — Crowe AVR (Україна), що спеціалізується на оцінці, дослідженнях та консультуванні, та Crowe Accounting Ukraine, що спеціалізується на веденні бухгалтерського обліку, а також надає кадрові консультації.

Стратегічним баченням компанії є побудова сталого сучасного бізнесу, який має на меті не лише комерційну вигоду, але й створення спільноти людей, які об’єдналися заради розв’язання глобальних питань і формування сталого суспільства.

Ціль сталого розвитку