Назад до учасникiв

"Arzinger"

Сфера діяльності:

Юридична

Дата приєднання:

26.04.2021

Рівень залученості:

Учасник

Поширити профайл:
Веб сайт компанії:
arzinger.ua/

Незалежна юридична компанія Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні є одним із лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 18 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни. Серед клієнтів компанії – провідні представники міжнародного та локального бізнесу.

Арцінгер повністю усвідомлює свою відповідальність перед суспільством. При визначенні стратегії свого розвитку і в поточній діяльності компанія виходить з того, що обов’язковою умовою сталого розвитку бізнесу є неухильне дотримання принципів соціальної відповідальності. Компанія пишається тим, що приєдналася до світового співтовариства перспективних компаній, які прагнуть зробити бути сталими і позитивно впливати на суспільство та навколишнє середовище.

Ставши учасником Глобального договору ООН, Арцінгер зобов'язався дотримуватися 10 Принципів в основних чотирьох напрямах: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та боротьба з корупцією. Також компанія продовжить працювати над досягненням Цілей сталого розвитку у таких напрямках, як екологія, освіта, охорона здоров'я і подолання проблем, пов’язаних із COVID-19, сприяння миру в Україні та підтримка соціально незахищених верств населення.