Asters

Сфера діяльності:

Право

К-сть співробітників:

205

Дата приєднання:

06.06.2022

Asters — найбільша юридична фірма в Україні з офісами у Києві, Вашингтоні, Лондоні та Брюсселі. У 2020 та 2021 роках фірма отримала визнання «Найбільш соціально відповідальна юридична фірма» за версією дослідження PLS Top Teams видавництва «Юридична практика».

Серед ключових проєктів Asters:

- Надання юридичної допомоги pro bono БФ «Таблеточки» та консультування з питань адвокації законодавчих змін у сфері дитячої онкології. 
- Спільний з БФ «Таблеточки» благодійний забіг DobroRun, який за 2 роки зібрав понад 3 млн гривень для допомоги онкохворим дітям.
- Підтримка в якості генерального партнера бакалаврської програми Школи права Українського Католицького Університету.
- Інституційна підтримка Київської школи економіки. 
- Підтримка розвитку українського мистецтва та митців у спільному з USUBC проєкті ArtAsters з 2009 року.
- Підтримка проєктів у сфері рівноправності, толерантності та інклюзивності в Україні: одна з перших юридичних фірм в Україні, яка підтримала Pride Month; pro bono юридичний радник проєкту «Наука – це вона»; фірма-підписант Декларації задля ґендерної рівності та запобігання домашньому насильству UNFPA; адаптація корпоративного сайту, враховуючи потреби людей з порушеннями зору; учасник ініціативи першої леді України «Бізнес без бар'єрів».
- Практика захисту довкілля та сталого розвитку Asters надає комплексні юридичні рішення щодо питань охорони довкілля (регуляторна політика, скорочення викидів вуглецю, спеціальне водокористування тощо) та бере участь у вдосконаленні законодавства у сферах енергетики, екології та надрокористування.
- Консультування pro bono органів державної влади з питань законотворчості, судових спорів за участі України, режиму санкцій тощо.

Ціль сталого розвитку