Avitar

Сфера діяльності:

Право

К-сть співробітників:

15

Дата приєднання:

23.12.2021

Avitar — це міжнародна юридична компанія, яка займається супроводом ІТ-компаній, що розвиваються, при виході на міжнародний ринок. Основні напрями діяльності Avitar: захист персональних даних, регулювання електронної комерції, формування ІР-портфеля організацій та доступність сайтів та програм для людей з особливими потребами.

Avitar розробляє оптимальні юридичні рішення для ІТ-ринку, сприяючи розвитку інноваційних програм та продуктів для їх повної відповідності міжнародним стандартам та людським потребам.

Команда Avitar складається із 15 осіб. Головний офіс компанії знаходиться в Києві. Усі фахівці компанії — прихильники головного принципу Avitar: «Люди. Бізнес. Право», де на першому місці перебувають люди, які є основою для бізнесу, права та сталого розвитку суспільства. Основна концепція Avitar (життєва та юридична) — «User Friendly 3.0». Це не тільки естетика, комфорт та функціональність ІТ-продукту, але також безпека користувач, прозорість та доступність будь-якого ресурсу для кожної людини, незалежно від її особливостей та потреб.

Увесь період своєї роботи на ринку України Avitar підтримує Цілі сталого розвитку, займається освітньою діяльністю, підвищує юридичну грамотність в інтернеті, веде діалог з органами державної влади, які відповідають за онлайн-діяльність та кібербезпеку в країні, співпрацює з юридичною та ІТ-спільнотами України. Компанія активно займається благодійністю, приділяючи особливу увагу людям з особливими потребами.

Ціль сталого розвитку