Назад до учасникiв

"Beetroot"

Сфера діяльності:

Інформаційні технології

Кількість співробітників:

600

Дата приєднання:

23.08.2021

Рівень залученості:

Учасник

Поширити профайл:
Веб сайт компанії:
beetroot.co/

Beetroot — екосистема, що складається з однойменної IT-компанії, школи Beetroot Academy і технологічного простору Beetroot Hub. Усі частини екосистеми є самостійними проєктами, об’єднаними спільною місією і цінностями.

Beetroot — шведська IT-компанія із 600+ спеціалістів у 9 містах України і Швеції, що займаються розробкою під ключ, створюють виділені команди для клієнтів з різних куточків світу.

Beetroot Academy — шведсько-українська ІТ-школа, яка допомагає людям перейти на новий кар'єрний рівень Вона підготувала приблизно 4 % нових технологічних фахівців в Україні. А планом на 2021 є підготувати від 5.3 до 6 % фахівців.

Beetroot Hub — IT-центр у Маріуполі, що розвиває місцеве ком’юніті за допомогою подій, освітніх можливостей та коворкінгу.

У найближчих планах:

- залучення більшої кількості людей до IT із використанням трудових практик, спрямованих на покращення рівності та інклюзії;
- залучення до галузі жінок і надання їм кар’єрних можливостей. Компанія прагне досягти гендерного паритету 50/50;
- впровадження політики мінімізації вуглецевого сліду і компенсації CO2-викидів, яких неможливо уникнути;
- впровадження стандарту ISO 27001 задля кібербезпеки на рівні компанії;
- формування клієнтської бази так, щоби 80 % становили компанії з галузей, орієнтованих на позитивний соціальний вплив: GreenTech, MedTech, EdTech тощо.