Назад до учасникiв

"DeLaMark"

Сфера діяльності:

Хімічна промисловість

Кількість співробітників:

50

Дата приєднання:

08.10.2021

Рівень залученості:

Учасник

Поширити профайл:
Веб сайт компанії:
delamark.ua/

ДеЛаМарк — це провідна українська компанія-виробник екологічних продуктів для прибирання будинку, прання, засобів особистої гігієни й засобів для порожнини рота. Компанія виробляє безфосфатні пральні засоби, екозасоби для прибирання та безпечні косметичні доглядові засоби за сучасними рецептурами з безпечних складників найвищої якості, що відповідають європейським вимогам до екозасобів.

Компанія ДеЛаМарк першою в Україні отримала міжнародний екосертифікат «Жива планета» (за ISO 14024) на всю лінійку продукції, який визнається 65 країнами світу.

Головними правилами діяльності ДеЛаМарк є чесність, екологічність, відповідальність, соціальна залученість та постійне зростання й розвиток.

Компанія не просто виготовляє якісну та безпечну продукцію, а намагається бути корисною для суспільства в цілому, впроваджуючи соціальні проєкти та ініціативи. Наприклад, запроваджено екоініціативу «Поверни порожню тару», яка вже четвертий рік поспіль успішно діє в усій країні. За цей час клієнти компанії повернули вже понад 10 тис. пластикових пляшок від засобів DeLaMark. Минулого року компанія почала наносити шрифт Брайля на пакування власних засобів, аби споживачам із вадами зору було зручно обирати та користуватися їхньою продукцією в побуті.

Уже 13 років компанія ДеЛаМарк підтримує Цілі сталого розвитку. Девіз компанії: «Жити еко — жити чисто».

Компанія співпрацює з Всеукраїнською громадською організацією «Жива планета», проєктом Svidomo Made (проєкт команди Made in Ukraine за підтримки Міжнародної організації з міграції, спрямований на популяризацію відповідального виробництва і споживання), Українським товариством сліпих, Громадською організацією «Екологічна нація», постійно веде діалог з органами державної влади, відповідальними за захисту довкілля та природних ресурсів України, та підтримує екологічний рух в Україні.