ETG Group

Сфера діяльності:

Енергетика

Дата приєднання:

20.06.2023

Категорія:

Бізнес

ETG Group — це найбільший провайдер сервісних послуг на українському енергетичному ринку, що займається роздрібною торгівлею природним газом, електроенергією, розбудовує сонячну та вітрову генерацію для виробництва енергії з відновлюваних джерел. Компанія використовує цифрові та інноваційні технології для надання високоякісних послуг малому та середньому бізнесу, а також домогосподарствам.

ETG Group є надійним партнером у професійному управлінні енергетичними активами, енергетичному менеджменті, трансфері сучасних енергетичних технологій. Команда компанії складається зі 160 працівників. Центральний офіс знаходиться в Києві.

Візія ETG Group, на яку компанія орієнтується у своїй стратегії: цифрові рішення для бізнесу та домогосподарств, інновації та технології, сталий розвиток, адаптація до кліматичних змін та захист довкілля.

ETG Group присутня на ринку сім років, протягом яких співпрацює з професійною діловою спільнотою в Україні та Євросоюзі, веде діалог з органами державної влади, місцевими громадами, громадянським суспільством, підтримує розвиток спорту та впроваджує ефективні практики корпоративного управління і декарбонізації енергопостачання для скорочення викидів парникових газів.

Ціль сталого розвитку