EVERLEGAL

Сфера діяльності:

Право

К-сть співробітників:

50

Дата приєднання:

08.05.2023

Категорія:

Бізнес

EVERLEGAL — це незалежна українська юридична фірма із секторальним фокусом. Компанія, заснована у 2015 році, сьогодні об’єднує 50 юристів та входить у ТОП-10 юридичних фірм України. EVERLEGAL працює із лідерами індустрій зі світовим ім`ям, середнім та малим бізнесом, а також зі зростаючими стартапами, надаючи високоякісні юридичні послуги, що ґрунтуються на глибокому розумінні бізнесу кожного клієнта.

Оскільки бізнес клієнтів, галузі та світ навколо них постійно змінюється, їм потрібен юридичний партнер, який допоможе думати на крок перед. EVERLEGAL прагне створити здорове, справедливе та стійке майбутнє для людей, клієнтів і планети, що закладено в місію компанії:

«EVERLEGAL прагне бути юридичним бізнес-партнером для своїх клієнтів у найвідповідальніших проєктах, спрямованих на створення та розвиток сталого бізнесу та екосистем задля кращого майбутнього».

Сталий розвиток включено в стратегію компанії. EVERLEGAL прагне сприяти досягненню ЦСР, підтримуючи українські та міжнародні ініціативи сталого розвитку, звертаючись до компаній та організацій-однодумців для співпраці та впроваджуючи власні ініціативи сталого розвитку.

Ціль сталого розвитку