Intellias

Сфера діяльності:

Інформаційні технології

К-сть співробітників:

2000

Дата приєднання:

21.09.2021

Intellias — одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 2000 спеціалістів. Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias представлена в Німеччині, Ізраїлі, США, Саудівській Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратах. Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення та наданням професійних сервісів, спеціалізуючись на автомобільній галузі, навігаційних системах, фінансових та телекомунікаційних технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють інженери Intellias, користуються понад 2 млрд людей в усьому світі. Багато років поспіль Intellias є одним із найкращих ІТ роботодавців за версією DOU. У 2020 та 2021 роках компанія отримала таке ж звання від Forbes Україна, EY та MC.Today.

Intellias вже кілька років поспіль поширює ідеї екомобільності: заохочує використовувати електромобілі та велосипеди. Підтримка велоруху в компанії відбувається на стратегічному рівні, саме тому вона вже двічі здобувала звання «Велопрацедавця року».

Intellias стала першою ІТ-компанією в Україні, яка підписала Принципи розширення прав і можливостей жінок (WEPs), ініційовані Глобальним договором ООН та агенцією ООН Жінки. Зараз компанія розробляє стратегію ґендерної рівності, сприяє професійному та лідерському розвитку жінок, організовує освітні заходи щодо недискримінації й рівних можливостей тощо. Тим самим Intellias долучилася до глобального руху за ґендерну рівність на робочому місці та в суспільстві.

Ціль сталого розвитку