KAN Development

Сфера діяльності:

Будівництво

К-сть співробітників:

10 000

Дата приєднання:

27.10.2021

KAN Development — лідер українського ринку нерухомості у всіх сегментах. Будівельний портфель компанії включає: Ocean Plaza, Respublika Park, Tetris Hall, Central Park, Comfort Town, Fayna Town, IQ Business Center та 101 Tower та інші будівлі, що стали справжніми символами міста. За 20 років роботи на ринку KAN створив більше 3 000 000 квадратних метрів нерухомості в різних сегментах. Команда та партнери KAN створює робочі місця близько 10 000 працівникам.

Компанія має успішний досвід системного управління нерухомістю: створення концепцій, проєктування, будівництва та експлуатації житлової нерухомості класу преміум, бізнес та комфорт, торгово-розважальних центрів, бізнес-центрів класу А, багаторівневих комерційних паркінгів, багатофункціональних об’єктів та навчальних закладів зокрема.

Проєкти KAN — вічнозелений простір свободи з водоймами, газонами та тінистими променадами. Компанія трансформує колись занедбані території в простір можливостей, щоб жити вільно, думати широко та надихатись красивою природою. KAN Development не підтримує бетонну урбанізацію міста через зведення висотних забудов, що перетворюють місто на закам’янілий моноліт. Компанія максимально повно розкриває потенціал місцевості, поважаючи при цьому історичну ідентичність території і її ландшафтний норов.

Об’єкти KAN Development спроєктовані з використанням BIM-технології за принципом нульового кілометра, коли все необхідне — поруч. Басейн із шезлонгами, барбекю зони та парки на дахах будинків, вертолітний майданчик на покрівлі бізнес-центру, ресторани, кав’ярні, аптеки, зоомагазини, школи та дитсадки — це все про будівлі KAN Development.

Компанія використовує одні з кращих європейських брендів для систем водопостачання та опалення, обирає енергозберігальні та екологічні компоненти для облаштування будівель. Компанія практикує повторне використання ресурсів, сортування сміття та заощадження електроенергії завдяки впровадженню інноваційних технологій.

«Зеленими проєктами», які нині реалізує KAN Development, є житловий комплекс UNIT.Home та декілька бізнес-кампусів в UNIT.City (створються разом із парнером UDP). UNIT.Home — перший житловий комплекс, що створюється за сертифікатом зеленого будівництва BREAM, який є еталоном оцінки екологічності та стійкості житла у 83-х країнах світу. А бізнес-кампус B12 в UNIT.City став першою комерційною будівлею в Україні, що отримала срібний сертифікат LEED від Американської ради з зеленого будівництва. Інженерна інфраструктура кампусу спрямована на збереження енергії, водних ресурсів, зменшення викидів вуглекислого газу та поліпшення якості повітря всередині приміщення.

Заснована KAN Development мережа шкіл А+ є найбільшою в Києві. Вона об’єднує навколо себе понад 2 000 дітей віком від 1 до 19 років у 10 освітніх закладах, що розташовані на території житлових комплексів Comfort Town, Respublika, Tetris Hall, Central Park, Файна Таун. Серед них: Academy Ecoland, дитячий садок А+, академія спорту А+, академія початкової освіти А+ з поглибленим вивченням іноземних мов, Гімназія А+, Respublika Kids та інші.

Ціль сталого розвитку