Назад до учасникiв

"Ново Нордіск"

Сфера діяльності:

Фармацевтика та біотехнології

Кількість співробітників:

100

Дата приєднання:

16.08.2021

Рівень залученості:

Учасник

Поширити профайл:
Веб сайт компанії:
novonordisk.ua/

Ново Нордіск – це провідна світова медична компанія, заснована в 1923 році зі штаб-квартирою в Данії. Мета компанії – сприяти змінам для подолання діабету та інших серйозних хронічних захворювань, як-от ожиріння, рідкісні порушення згортання крові та ендокринної системи. Ми робимо це завдяки новаторським науковим досягненням, розширюючи доступ до наших ліків, сприяючи досягненню результатів для пацієнтів та працюючи над тим, щоб запобігти та врешті вилікувати ці хвороби. У компанії Novo Nordisk працює близько 43 100 співробітників у 80 країнах, а продукція продається приблизно в 170 країнах.

В Україні в Ново Нордіск працює близько 100 співробітників у різних регіонах України. Головний офіс української філії знаходиться у Києві.

Ново Нордіск вваждає, що соціальна відповідальність – це основа діяльності компанії, оскільки лише партнерські відносини із державою та суспільством можуть привести до здйснення мети Ново Нордіск – до повного подолання діабету у світі.

Ставши учасником Глобального договору ООН, Ново Нордіск зобов'язалася дотримуватися 10 Принципів в основних чотирьох напрямах: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та боротьба з корупцією. Також компанія продовжить працювати над досягненням Цілей сталого розвитку у охороні здоров’я.