Назад до учасникiв

"Перно Рікар Україна"

Сфера діяльності:

Харчова промисловість

Кількість співробітників:

81

Дата приєднання:

21.09.2021

Рівень залученості:

Учасник

Поширити профайл:
Веб сайт компанії:
pernod-ricard-ukraine.com/

Pernod Ricard — це міжнародна група компаній, що займається виробництвом і дистрибуцією преміальних алкогольних напоїв і представлена в понад 160 країнах світу. Центральний офіс української філії розташований у Києві.

Ідея сталого розвитку не є новою для Pernod Ricard. Бажання змінити світ на краще було закладено в основу філософії компанії від самого початку її діяльності. Ще в 1966 році засновник Pernod Ricard Поль Рікар започаткував Океанографічний інститут Поля Рікара, який і сьогодні відіграє провідну роль у здійсненні міжнародної місії зі збереження Світового океану. З 2010 року група «Pernod Ricard» скоротила споживання води на літр спирту на 23 %, викиди вуглецю на одиницю продукції — на 33 %, а загальну кількість відходів, що потрапляють на звалище, — на 95 %.

Основними напрямками сталого розвитку, якими опікується Перно Рікар Україна, є піклування про природу та збереження біорізноманіття, підтримання ґендерної рівності, різноманіття та інклюзивності в роботі, створення сприятливих умов та мінімізація ризиків для працівників, впровадження та розвиток циркулярних моделей споживання, спрямованих на повторне використання, зменшення споживання природних ресурсів і переробку відходів, запобігання та скорочення надмірного споживання алкоголю, розвиток культури відповідального споживання алкогольних напоїв.