Назад до учасникiв

"Primus Inter Pares School"

Сфера діяльності:

Освіта

Кількість співробітників:

40

Дата приєднання:

27.07.2021

Рівень залученості:

Учасник

Поширити профайл:
Веб сайт компанії:
pips.com.ua/

Primus Inter Pares School — це приватна загальноосвітня школа нового формату в місті Дніпрі з унікальними можливостями для всебічного розвитку кожної дитини та сприяння пошуку її покликання. Primus Inter Pares School творить відкритий освітній простір, де в атмосфері безпеки та повного прийняття особистості в дитини природно виникає прагнення до знань та здатність самовизначатись у мінливому світі.

Головне завдання школи — надихати учнів на пошуки свого покликання, допомагати їм формувати навички, необхідні для успішного дорослого життя, та навчати їх бути свідомими творцями майбутнього. Це стане запорукою формування особистості, яка добре усвідомлює свої здібності та потреби і здатна послідовно використовувати набуті знання для того, щоб вести здорове, продуктивне, сповнене самоздійснення життя й перемагати в конкурентному середовищі.

Місія Primus Inter Pares School складається з трьох «П» — «плекати покоління переможців».

Ставши учасником Глобального договору ООН, Primus Inter Pares School зобов’язалася дотримуватися Принципів Глобального договору ООН та працювати над Цілям сталого розвитку.

Упродовж навчального року в теми шкільних предметів Primus Inter Pares School будуть інтегровані всі 17 ЦСР, які змінюватимуться у навчальній програмі що два робочі тижні. Це допоможе учням Primus Inter Pares School усвідомити, що для нашого спільного майбутнього та збереження нашої планети необхідно робити рішучі кроки.