Назад до учасникiв

"Shell"

Сфера діяльності:

Енергетика

Кількість співробітників:

1500

Дата приєднання:

05.10.2020

Рівень залученості:

Учасник

Поширити профайл:
Веб сайт компанії:
www.shell.ua

Для компанії Shell дотримуватися принципів сталого розвитку означає забезпечувати енергетичні рішення з якомога меншим впливом на навколишнє середовище, врівноважуючи короткострокові та довгострокові інтереси та враховуючи економічні, екологічні та соціальні особливості у процесі прийняття рішень.

Наша стійка позиція щодо дотримання вимог безпеки, охорони навколишнього середовища та взаємодії з місцевими співтовариствами відіграє вирішальну роль у нашому підході до планування, проектування, реалізації проектів та експлуатування об'єктів. Компанія Shell із задоволенням долучається до впровадження Цілей сталого розвитку (ЦСР) та готова докласти зусиль зі свого боку, щоб допомогти урядам та суспільству досягти їх.

Royal Dutch Shell – один із світових лідерів в енергетиці та нафтохімічній промисловості. Станом на травень 2020 р. Shell працює у понад 70 країнах, використовуючи найсучасніші технологій та інноваційний підхід до забезпечення сталого майбутнього. У компанії працевлаштовано близько 86 000 співробітників, які поділяють цінності чесності, порядності та поваги.

Компанія Shell Retail увійшла на український ринок у 2007 р. Відтоді мережа АЗС під брендом Shell управляється Shell / Alliance Holding. Shell Retail Ukraine входить до кластеру Центральної та Східної Європи Shell Downstream. У Shell в Україні працює близько 1500 осіб.

Сьогодні мережа АЗС Shell нараховує 132 станції у 20 областях України. Компанія пропонує своїм клієнтам високоякісні моторні нафтопродукти, включно з пальним Shell V-Power, дизельним пальним та зрідженим нафтовим газом (ЗНГ), а також широкий асортимент супутніх товарів, смачну їжу та напої. Shell прагне відповідати очікуванням власників електромобілів в Україні, кількість яких постійно зростає, тому у 2019 р. у партнерстві з YASNO E-Mobility встановила чотири швидкісних електрозарядних модулі на своїх АЗС.