Назад до учасникiв

"Softengi"

Сфера діяльності:

Інформаційні технології

Кількість співробітників:

300

Дата приєднання:

24.05.2021

Рівень залученості:

Підписант

Поширити профайл:
Веб сайт компанії:
softengi.com/

Компанія Softengi працює вже 25 років на глобальному IT-ринку, розробляючи складні багаторівневі системи, мобільні та вебдодатки, бізнес рішення на основі штучного інтелекту, інтернету речей та доповненої/віртуальної реальності. Компанія працює з 43 країнами світу, і в її портфоліо вже більш ніж 1000 проєктів, включаючи систему моніторингу шкідливих викидів, систему попередження надзвичайних ситуацій, рішення для «розумних просторів», що дають змогу оптимізувати використання ресурсів. Окрім консалтингу у сфері діджиталізації, компанія Softengi надає консультаційні послуги з питань змін клімату.

Компанія вже зробила низку кроків для досягнення ЦСР:

- У 2017 році введено сортування вторсировини у офісі та відмова від пластикового посуду.
- Із 2016 року в компанії була встановлена система розумного офісу, яка за допомогою сенсорів збирає дані про клімат всередині приміщення та регулює його відповідно до потреб працівників. Ця система дозволяє оптимізувати використання енергії за рахунок значної економії під час відсутності людей в офісі або робочої перерви. Також система здатна запобігати надзвичайним ситуаціям, наприклад, потопам, блокуючи водопостачання автоматично.
- Уся компанія активно використовує електронні носії замість паперу та має повноцінний paper-free office. Більше того, компанія надає консультаційні послуги та розробляє системи електронного документообігу для компаній та державних установ усього світу.
- Із 2020 року всім працівникам компанії надано змогу працювати з дому. Так Softengi зменшує екослід, мінімізуючи використання транспорту.
- Компанія слідкує за впровадженням принципів ґендерної рівності, наймаючи та навчаючи працівників незалежно від ґендеру.
- У 2020 році компанія почала надавати консультаційні послуги з питань зміни клімату.

У подальших планах:

- Поширення системи розумного офісу та дому, ціль якої – оптимізація споживання ресурсів та попередження їх нераціонального використання внаслідок аварії.
- Впровадження системи роздільного збору сміття в офісі компанії.
- Скорочення СО2 сліду завдяки проведення аудиту та екооптимізації оперативної діяльності компанії.
- Персонал компанії буде продовжувати розширювати свої знання і формувати щоденні екологічні звички не тільки в офісі, але й працюючи вдома.
- Підтримка розробки та імплементації технологій, що спрямовані на збереження довкілля.
- Розширення спектру консультаційних послуг із питань зміни клімату.