UKRSIBBANK BNP Paribas Group

Сфера діяльності:

Фінансові послуги

К-сть співробітників:

5226

Дата приєднання:

21.09.2021

UKRSIBBANK BNP Paribas Group – один із найбільших універсальних банків України, який працює на ринку більше 30 років. Понад 15 років UKRSIBBANK є частиною міжнародної фінансової групи BNP Paribas, що має 200-річну історію, амбітну політику корпоративної соціальної відповідальності та прагне позитивно впливати на суспільство і довкілля.

Як частина групи BNP Paribas, UKRSIBBANK реалізує 9 секторальних політик, пов’язаних із бізнесом. У цьому напрямі група виступає позитивним прикладом для всіх міжнародних і локальних організацій, адже її основне завдання — це позитивний внесок в розвиток спільноти та збереження планети.

У своїй щоденній операційній діяльності UKRSIBBANK реалізовує та підтримує проєкти, орієнтовані на 17 Цілей сталого розвитку ООН. Наразі банк працює за чотирма ключовими напрямами:

Запобігання кліматичним змінам та перехід на нові альтернативні джерела енергії. Банк прагне бути зеленою компанією: не використовує одноразовий пластик, підтримує партнерів у питаннях переходу на поновлювані джерела енергії та допомагає клієнтам, які працюють у сфері захисту екології.

Банк заохочує людей із різноманітними знаннями створювати та розвивати бізнес і підтримує соціальні та підприємницькі інновації. Саме для цього UKRSIBBANK сприяє ІТ-стартапам, розвитку інклюзивних програм тощо. Так, уже кілька років поспіль банк активно реалізовує програму Women In Business для заохочення розвитку жінок, які займаються підприємництвом або хотіли б мати власну справу. Більше того, як Тop Employer в Україні та Європі, UKRSIBBANK приєднався до Декларації за гендерну рівність і протидію домашньому насильству на підтримку Цілей сталого розвитку ООН № 5 «Ґендерна рівність» і № 8 «Гідна праця та економічне зростання».

Банк активно взаємодіє з молодіжними організаціями, залучає амбітну молодь до пошуків сучасних рішень, надає їй можливість розвиватися та здобувати досвід співпраці з міжнародною компанією. Крім того, банк сприяє фінансовій освіті дітей та підлітків.

UKRSIBBANK підтримує локальні проєкти, прагне поліпшити соціальне і культурне середовище в тих містах, де працює.

Ціль сталого розвитку