ZEZMAN Group

Сфера діяльності:

Будівельна промисловість

К-сть співробітників:

300

Дата приєднання:

21.09.2021

Група компаній ZEZMAN — одеський девелопер, що реалізує європейську концепцію «місто в місті». До проєктування житлових містечок ZEZMAN залучає не тільки українських та європейських архітекторів, дизайнерів і фахівців з урбаністики, а і представників місцевих громад. Сьогодні в портфелі проєктів групи компаній є житлове містечко Artville на 28 будинків із власним парком і комплексом Urban Market. Також до здачі готується перша черга житлового містечка KEKS, яке буде складатися з 40 будинків.

У фокусі компанії — створення міст майбутнього, що надихають людей жити краще, змінюють вигляд країни, а також позитивно впливають на економіку, розвиток суспільства та якість життя українців. «Місто майбутнього» — це екосистема, жителі якої при розумному вкладенні та споживанні ресурсів отримують високу якість життя. «Місто майбутнього» формує креативне, успішне, справедливе та відповідальне суспільство.

Уже 9 років компанія присутня на ринку України й підтримує Цілі сталого розвитку, співпрацюючи з усіма групами стейкхолдерів задля економічного зростання та сталого розвитку міст, інфраструктури і громад.

Ціль сталого розвитку