Відкриваємо набір заявок на участь у кампанії «Партнерство заради сталого розвитку-2024»!

13.06.2024

Глобальної цілі можна досягти лише спільно обʼєднавши зусилля в русі до неї. «Партнерство заради сталого розвитку» — це щорічна міжнародна кампанія, у рамках якої Глобальний договір ООН в Україні нагороджує найкращі проєкти, реалізовані в партнерстві бізнесу, державного і громадського секторів і спрямовані на досягнення Цілей сталого розвитку, захист довкілля, вирішення суспільних викликів та сприяння миру. Запрошуємо вас подати заявку на участь у цьогорічній кампанії!

Кампанію засновано 2018 року. Її мета — згуртувати стейкголдерів навколо 17 Цілі — «Партнерство заради сталого розвитку». Конкурс проходь щорічно. Винятком став 2022 рік — рік початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Нині всі ми усвідомлюємо цінність партнерства, як ніколи раніше. Україна в протистоянні російській агресії об’єдналася, так само як об’єднався весь світ, щоб допомогти нам вистояти.

Кампанія «Партнерство заради сталого розвитку» — міжнародна. За 5 років її реалізації в ній узяли участь понад 400 представників України, Німеччини, Франції, Швейцарії, Польщі, Грузії, Туреччини та інших країн.

Запрошуємо подавати заявки на участь у кампанії до 5 вересня!

Умови участі

Хто може подати заявки на участь?
 1. Представники України. Проєкт, поданий на конкурс від України, має бути реалізований бізнесом, громадською організацією чи органами місцевої влади в партнерстві з представником іншої групи зацікавлених сторін. Представник від України має бути учасником Глобального договору ООН. Умови приєднання шукайте на сайті.
 2. Представники країн Європи. Проєкт, поданий на конкурс представниками країн Європи, має бути реалізований бізнесом, громадською організацією чи органами місцевої влади в партнерстві з представником іншої групи зацікавлених сторін.

Участь у кампанії є безкоштовною.

УВАГА! Один учасник може подати лише один кейс.

Як подати заявку на участь?

Ми приймаємо заявки в таких категоріях:

 • МИР. Допомога захисникам і захисницям України, допомога постраждалим від воєнних дій цивільним, захист прав людини.
 • ПЛАНЕТА. Мінімізація екологічних наслідків бойових дій, зелені інновації, захист біорізноманіття, збереження і очищення води.
 • ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК. Відбудова зруйнованої інфраструктури, подолання економічних наслідків воєнних дій, протидія корупції.
 • СУСПІЛЬСТВО. Сприяння безбарʼєрності, якісній освіті, культурному різноманіттю, ґендерній рівності, охороні здоров’я.
 • ДИДЖИТАЛІЗАЦІЯ. Інноваційні рішення із застосуванням ШІ, аналітики даних, цифрових технологій тощо.

Щоб узяти участь у конкурсі, необхідно до 5 вересня заповнити онлайн-форму:

 • ФОРМА заявки для представників України.
 • ФОРМА заявки для представників країн Європи.
Як буде визначено переможців конкурсу?

Оцінювати проєкти конкурсантів буде міжнародне експертне журі. Оцінювання проєкту буде включати такі критерії:

 • інновації;
 • партнерство;
 • сталий розвиток.

Оголошення і урочисте нагородження переможців кампанії «Партнерство заради сталого розвитку» відбудеться 3 грудня 2024 року в Києві в гібридному форматі з урахуванням безпекової ситуації.

Поширити новину:
FacebookLinkedInTwitter