Звіт про прогрес KPMG 2021–2022

07.08.2023

KPMG в Україні як частина глобальної мережі KPMG вже 12 років є учасницею найбільшої у світі спільноти відповідальних бізнесів — Глобального договору ООН.

У 2021 році KPMG International започаткувала щорічне звітування, яке об’єднує та презентує дані щодо колективних ESG-зобов’язаннь незалежних фірм KPMG (143 члени мережі), що входять до складу KPMG International — Our Impact Plan.

KPMG в Україні розділяє глобальні цінності та працює над їх втіленням в Україні, діючи в межах актуальних обставин і викликів.

«Корпоративна культура KPMG ґрунтується на цінностях, одна з яких є ключовою — Integrity або порядність. Вірність принципам і політика відкритого й чесного спілкування сприяють зміцненню довіри і співпраці. Водночас, гнучкість і прагнення до того, щоб можливості всіх і кожного були рівні, дозволяють компанії створити умови, де люди можуть вільно ділитися своїми знаннями та досвідом, розкриваючи потенціал один одного», — підкреслює Олена Макаренко, партнерка, консультаційні послуги, керівниця групи форензік та напряму сталий розвиток та ESG, голова Impact Комітету, KPMG в Україні.

KPMG в Україні опублікувала свій Звіті про прогрес за 2021–2022 роки, де розкриває інформацію про проєкти та активності компанії в розрізі чотирьох ключових напрямів.

Управління

У 2022 році KPMG в Україні інтегрувалась до субрегіону Центральної та Східної Європи (CEE). Сьогодні компанія працює над вдосконаленням внутрішніх політик відповідно до актуальних стандартів ведення етичного і відповідального бізнесу.

KPMG в Україні долучається і до повоєнної відбудови України: команда фахівців KPMG взяла участь у розробці розділів Плану щодо відновлення економічної, екологічної, енергетичної галузей та з питань діджиталізації, представленого на міжнародній Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference, URC2022) у Лугано, Швейцарія.

Люди

Це ключовий актив і головна цінність компанії. Саме тому протягом 2022 року зусилля компанії були спрямовані на забезпечення фізичної безпеки своїх співробітників, збереження їх працездатності та ефективності в умовах війни.

KPMG в Україні у 2021–2022 роках досягла глобальної цілі мережі KPMG: два роки поспіль частка жінок на позиціях директорів та партнерів складала й досі складає 33 %.

Планета

Наша спільна зона відповідальності — збереження безпечного довкілля, боротьба з кліматичними змінами та забезпечення сталого майбутнього планети.

У звіті KPMG в Україні розповідає, як фахівці KPMG вперше в Україні розрахували вуглецевий слід заходу в межах Ялтинської Європейської Стратегії (YES) у 2021 році. Цей захід став першою в Україні вуглецево-нейтральною подією.

Крім того, команда KPMG в Україні провела детальний аналіз впливу програми CORSIA на цивільну авіацію України та перспектив розвитку вуглецевого ринку.

Процвітання

KPMG в Україні як соціально відповідальний бізнес фокусується на забезпеченні добробуту громад: створенні робочих місць, забезпеченні інтелектуального та фінансового внеску в розвиток економіки, допомозі бізнесу для досягнення сталого розвитку, інвестуванні в громади через благодійність і волонтерство.

З 2022 року співробітники компанії співпрацюють із ЮНЕСКО для допомоги в реформування системи освіти та роботи над освітніми ініціативами для молодих людей, переміщених унаслідок війни.

«Ми як фірма проходимо важливий шлях до побудови відповідального небайдужого суспільства в Україні на шляху до Євроінтеграції. Цей звіт — не остаточна зупинка подорожі, а віддзеркалювання нашої діяльності, можливість подивитися на свої досягнення та рухатися далі, покращуватись самим та допомагати іншим робити вплив на суспільство, який має значення», — прокоментував Андрій Цимбал, керуючий партнер KPMG в Україні.

Детальніше про шлях до досягнення цілей сталого розвитку читайте у Звіті про прогрес 2021–2022.

Поширити новину:
FacebookLinkedInTwitter