Компанія SPP Development Ukraine приєдналася до Глобального договору ООН

08.09.2023

SPP Development Ukraine — це компанія, що спеціалізується на енергетичних проєктах в Україні. Основним напрямом діяльності компанії є розроблення та впровадження проєктів відновлюваної енергетики та енергетичної інфраструктури, які відрізняються високою ефективністю та використанням передових технологій. 

SPP Development Ukraine має успішний досвід у реалізації проєктів відновлюваної енергії, проєктів електричних підстанції регіонального значення, високовольтних ліній та інших. Компанія прагне забезпечити доступну та чисту енергію для захисту клімату та планети. Впроваджуючи інновації та покращуючи енергетичну інфраструктуру, SPP Development Ukraine працює над забезпеченням гідних умови праці для українців та сприяє економічному зростанню України. 

Надія Петрученко, Chief Business Officer SPP Development Ukraine прокоментувала приєднання:

«Створення майбутнього, де чиста енергія стає доступною індустрії та кожному будинку, підтримуючи розвиток економіки та добробут України — місія компаній SPP Development Ukraine. Приєднання нашої компанії до Глобального договору ООН є нашим важливим зобов’язанням перед суспільством та природою. Участь у ГД ООН підкреслює наше покликання до сталого розвитку, екологічної відповідальності і спільного зусилля для збереження нашої планети для майбутніх поколінь».

Як учасник Глобального договору ООН, компанія SPP Development Ukraine зобов’язалася працювати над прогресом у досягненні таких Цілей сталого розвитку, як доступна та чиста енергія, гідна праця та економічне зростання, інновації та інфраструктура, боротьба зі зміною клімату.

Поширити новину:
FacebookLinkedInTwitter