«Інклюзивний бізнес: з чого почати». Воркшоп від ГД ООН в Україні та UNDP в Україні

10.05.2024

Глобальний договір ООН в Україні разом з UNDP в Україні організовує воркшоп «Інклюзивний бізнес: з чого почати» для представників та представниць українських компаній, які прагнуть зробити свій бізнес доступним для кожного та кожної. 



Дотримання принципів інклюзивності — це більше не благородний жест. Це — необхідність.


Бізнес, який обирає шлях інклюзивності, стає більш відповідальним та отримує низку переваг: довіра працівників та клієнтів, міжнародних партнерів і розбудова соціальної складової.

Під час воркшопу «Інклюзивний бізнес: з чого почати» учасники та учасниці дізнаються про:

  • політики, які варто мати бізнесу, щоб розвивати інклюзивне середовище;
  • дії, які допоможуть бізнесу стати інклюзивним та доступним для всіх, зокрема для працівників/ць і клієнтів/ок; 
  • найкращі практики ведення безбар’єрного бізнесу в Україні.


Воркшоп відбудеться 20 травня з 15:00-18:00 у центрі Києва. Точне місце проведення тренінгу ми повідомимо зареєстрованим учасникам. Кількість місць обмежена.



Експертки воркшопу:

Ірена Федорович, консультантка Fight for Right, експертка Українського індексу корпоративної рівності, тренерка та експертка з питань поваги до різноманіття. Ірена має більш ніж 15-річний досвід роботи у сфері прав людини та запобігання дискримінації.

 

Олена Іванова, проєктна менеджерка UNDP в Україні із понад 13-річним досвідом координування проєктів щодо інклюзії, реабілітації та соціальних реформ. Олена популярізує концепції інклюзії та універсального дизайну, бізнесу без бар’єрів, а також корпоративних соціальних програм.

 


Цей захід організовує команда експертів та експерток Глобального договору ООН в Україні, Центру «Соціальна дія» у партнерстві з Міністерством економіки України та Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні в межах Business and Human Rights Accelerator та проєкту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах поставок: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення», який реалізується за фінансової підтримки уряду Японії.

Поширити новину:
FacebookLinkedInTwitter