02.02.2021

Aequo розпочинає набір на п’яту хвилю інноваційного стажування для юристів

Юридична фірма Aequo представляє ребрендинг Aequo Friends та оголошує про старт набору на п’яту хвилю онлайн-стажування для юристів.

Стажування розраховане на студентів останніх курсів юридичних факультетів українських вищих навчальних закладів, а також на студентів, які навчаються за кордоном, але планують повернутися на роботу в Україну. Для того, щоб стати стажером Aequo Friends, необхідно пройти тестування – комп’ютерну гру-квест – на сайті та інтерв’ю з менторами – радниками і старшими юристами Aequo.

З 2020 року набір на стажування проходить двічі на рік. Тривалість стажування – 4 місяці. Протягом цього часу студенти взаємодіятимуть з менторами за допомогою онлайн-платформи, отримуючи завдання та зворотній зв’язок. При цьому студент може самостійно обирати завдання за видами робіт і практиками, що допоможе отримати досвід та зробити правильний вибір при плануванні подальшої кар’єри в юриспруденції. Така форма співпраці залишає студентам можливість продовжувати навчання в гнучкому та комфортному для них режимі й самостійно організовувати своє стажування максимально ефективно та зручно.

Досвід від роботи з Aequo Friends є ключовим елементом успіху програми, важливою частиною якого є візуальний стиль і зручність користування на всіх етапах стажування: від подачі заявки до наповнення програми. Оновлений дизайн точніше передає філософію програми – максимальна зручність та свобода вибору. Над ребрендингом працювала дизайн компанія Метод Бюро.

«Ребрендинг втілює наше прагнення забезпечити найкращий досвід і постійне вдосконалення програми стажування. Щиро радію, що зокрема завдяки співпраці з Глобальним договором ООН у стажерів з’явиться можливість стати частиною команди, яка працює над важливими pro bono проєктами», – коментує Анна Бабич, партнерка Aequo.

«Пишаємось допомагати колегам втілювати сучасні принципи проєктування досвіду та тримати для країни міжнародний статус однієї з найінноваційніших фірм Європи, за версією Financial Times. Це поки що рідкісний приклад розуміння ролі дизайну для бізнесу, а тому ще більш цінний для нас»,Володимир Кадигроб, засновник дизайн-компанії Метод Бюро.

«Проєкт AEQUO Friends покриває одразу декілька Цілей сталого розвитку: якісну освіту (Ціль 4) та зменшення нерівності (Ціль 10). Він показує, як бізнес може впливати на вирішення глобальних викликів у своїй операційній діяльності. Включення у стажування принципу pro bono сприяє створенню цінностей у молоді, вчить бути корисним не лише бізнесу, а значно ширшому колу реципієнтів», – наголосила Тетяна Сахарук, генеральна директорка Глобального договору ООН в Україні.

Онлайн-стажування Aequo Friends розпочалося в 2017 році. За цей час було проведено чотири хвилі стажування: 770 студентів взяли участь у конкурсі, 54 були прийняті на стажування. За результатами успішного проходження програми кожен четвертий стажер приєднується до команди фірми. Студенти із 30+ вишів України, Німеччини, США, Нідерландів, Великої Британії, Польщі, Литви подали заявки на стажування у 2017-2020 рр.

У 2018 році проєкт AEQUO Friends було відзначено престижним міжнародним рейтингом FT Innovative Lawyers у категорії «Управління та розвиток талантів» (Managing and Developing Talent). У 2020 році онлайн-стажування AEQUO Friends було представлене в Добровільному огляді щодо прогресу бізнесу у досягненні Цілей сталого розвитку ООН (ЦСР), підготованому Глобальним договором ООН в Україні.

Поширити новину: