альфа-банк
25.11.2019

Альфа-Банк Україна став членом Глобального договору ООН в Україні

Приєднанням до глобальної мережі Альфа-Банк Україна засвідчує свою відповідальність та прозорість діяльності, ведення бізнесу згідно з основними цінностями та принципами Глобального договору ООН у сфері прав людини, трудових відносин, збереження навколишнього середовища та боротьби з корупцією, а також сприяння досягненню Цілей Сталого Розвитку.

“Ми раді вітати один з найбільших банків України із приєднанням до Глобального договору ООН. Впевнені, що наша плідна співпраця сприятиме вирішенню глобальних викликів, які сьогодні постають перед світом”, – коментує голова правління Локальної мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук.

«Принципи Глобального договору повністю співпадають з нашим баченням роботи відповідальної компанії. Альфа-Банк Україна вже рухається в напрямку забезпечення сталого розвитку суспільства, і приєднання до авторитетної ініціативи ООН – це природній і значний крок для нас на цьому шляху», – додає Вікторія Михайльо, Голова Правління Альфа-Банку Україна.

Залученість до Глобального договору дозволить банку обмінюватись з міжнародними і національними компаніями та організаціями досвідом задля впровадження найкращих практик у питаннях клієнтського обслуговування, підвищення фінансової грамотності населення для покращення його добробуту, забезпечення гідних умов праці й сприяння економічному зростанню України.

На сьогодні до Глобального договору приєдналося більш ніж 9500 компаній та організацій із понад 160 країн світу.

Поширити новину: