Анонс 20-го Міжнародного проекту«Сузір’я якості 2019»

Анонс 20-го Міжнародного проекту«Сузір’я якості 2019»

Запрошуємо вас взяти участь у заходах 20-го Міжнародного проекту«Сузір’я якості 2019» на тему: «Успішність організацій і економік: виходячи за межі сталих уявлень», які відбудуться 25 – 27 червня 2019 р. 

Під час «Сузір'я якості`2019» особливу увагу буде приділено аналізу проблем і шляхів підвищення конкурентоспроможності, успішності і стійкості організацій та економік в умовах мінливих світових реалій. Практично вперше проблеми будуть розглянуті з позицій їх комплексності, системності та цілісності.

Сьогодні вже ні для кого не таємниця, що в умовах глобального насиченого ринку конкурентоспроможність організацій визначається сучасними системами менеджменту. На жаль в Україні в переважній більшості компаній, через нерозуміння, застосовуються застарілі і неефективні системи менеджменту, які не спроможні забезпечувати їм конкурентоспроможність і сталий розвиток. Однією із ключових причин такого стану є невідповідна сучасним вимогам підготовка фахівців з системного менеджменту.

Провідні вчені та фахівці в сфері системного менеджменту з різних країн представлять новітні дослідження і розробки, які дозволять учасникам побачити глобальну проблему в цілому, повніше усвідомити сучасні світові виклики, а також дізнатися, як реально протистояти цим викликам в умовах зростаючої конкуренції на світовому ринку. Велика увага буде приділена командній роботі, обговоренню, дискусіям і творчому спілкуванню.

Місце проведення - Конгрес Готель «Пуща» (Київ, вул. Юнкерова, 20)

Більше інформації та Facebook

Приєднатися


ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК


Підписатися на новини