24.05.2021

Arzinger приєдналась до Глобального договору ООН в Україні

У межах реалізації своєї політики корпоративної соціальної відповідальності компанія Арцінгер зробила важливий крок і стала учасником Глобального договору ООН в Україні – офіційного представника всесвітньої мережі UN Global Compact.

Незалежна юридична компанія Arzinger з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні є одним із лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 18 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни. Серед клієнтів компанії – провідні представники міжнародного та локального бізнесу.

Арцінгер повністю усвідомлює свою відповідальність перед суспільством. При визначенні стратегії свого розвитку і в поточній діяльності компанія виходить з того, що обов’язковою умовою сталого розвитку бізнесу є неухильне дотримання принципів соціальної відповідальності. Компанія пишається тим, що приєдналася до світового співтовариства перспективних компаній, які прагнуть зробити бути сталими і позитивно впливати на суспільство та навколишнє середовище.

Ставши учасником Глобального договору ООН, Арцінгер зобов’язався дотримуватися 10 Принципів в основних чотирьох напрямах: захист прав людини, трудові відносини, охорона навколишнього середовища та боротьба з корупцією. Також компанія продовжить працювати над досягненням Цілей сталого розвитку у таких напрямках, як екологія, освіта, охорона здоров’я і подолання проблем, пов’язаних із COVID-19, сприяння миру в Україні та підтримка соціально незахищених верств населення.

Арцінгер планує працювати над досягненням Цілей сталого розвитку, визначених ООН. Зокрема таких, як:

  • 3 ЦСР – забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх у будь-якому віці;
  • 5 ЦСР – ґендерна рівність, розширення прав і можливостей усіх жінок;
  • 8 ЦСР – сприяння поступальному, всеохопному та сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх;
  • 10 ЦСР – скорочення нерівності всередині країни;
  • 12 ЦСР – перехід до раціональних моделей споживання і виробництва;
  • 13 ЦСР – боротьба зі зміною клімату та його наслідками;
  • 17 ЦСР – активізація роботи в рамках Глобального партнерства в інтересах сталого розвитку.
Поширити новину: