Bimex Ukraine приєднався до Глобального договору ООН

27.11.2023

Компанія «БІМЕКС Україна», яка об’єднує рішення традиційної системної інтеграції, а також побудови та технічного супроводу ІТ-інфраструктури замовників, які потребують швидкого та якісного переходу на BIM-стандарти, приєдналася до світової мережі Глобального договору ООН.

Цим важливим кроком компанія бере на себе відповідальність щодо підтримки в діловій практиці Десяти принципів Глобального договору ООН у сфері прав людини, трудових відносин, захисту довкілля та протидії корупції.

Серед 17 Цілей сталого розвитку компанія широко підтримує та реалізує SDG та ESG-проєкти, що відповідають таким Глобальним цілям:

  • Ціль 3. Міцне здоров’я і благополуччя. Забезпечення здорового способу життя та добробуту людей будь-якого віку; 
  • Ціль 9. Промисловість, інновації та інфраструктура. Створення стійкої інфраструктури, сприяння всеохопній і сталій індустріалізації та інноваціям; 
  • Ціль 11. Сталий розвиток міст і громад. Забезпечення відкритості, безпеки, життєстійкості й екологічної стійкості міст і населених пунктів.

«Сьогодні місія компанії «БІМЕКС Україна» — сприяння стійкості інформаційних систем та відбудова за світовими ВІМ-стандартами інфраструктури України. Долучаюсь до світової спільноти відповідального бізнесу UN Global Compact, компанія декларує свій рух до глобальних ініціатив із відновлення України та закликає до єднання всіх соціально-відповідальних бізнесів на цьому шляху!», — зазначає керівник Bimex Ukraine Артем Топал.

 

Поширити новину:
FacebookLinkedInTwitter