Business Integrity in Action: Zero Tolerance for Corruption – Форум

13.11.2024

Запрошуємо вас на форум Business Integrity in Action: Zero Tolerance for Corruption, який відбудеться в межах ініціативи «Сприяння доброчесності у публічному секторі (Pro-Integrity)». Захід, організований Глобальним договором ООН в Україні за підтримки USAID та UK International Development, пройде 9 грудня.


Чому це важливо?

Щорічно через корупцію втрачається понад 2,6 трильйони доларів (або 5% світового ВВП). Для України вона залишається однією з найбільших перепон для залучення іноземного капіталу  та підриває довіру інвесторів, що ускладнює міжнародну співпрацю та  фінансування для відбудови країни.

Доброчесність, підзвітність та прозорість — це більше, ніж просто цінності. Це найважливіші принципи для відповідального ведення бізнесу та втілення в життя концепції build back better.


9 грудня спільно з Pro-Integrity, що фінансується USAID та UK International Development, ми проведемо форум, приурочений до Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Форум об’єднає представників влади, бізнесу та громадського сектору для обговорення того,  як бізнеси можуть не лише вистояти, але й зміцнити свою репутацію в умовах повномасштабної війни, дотримуючись найвищих стандартів доброчесності та комплаєнсу. 

 

Програма заходу:


15:00 – 15:30 ВІДКРИТТЯ

15:30 – 16:15 ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ. ВІДНОВЛЕННЯ З ДОБРОЧЕСНІСТЮ: НОВА ЕРА ПРОЗОРОГО БІЗНЕСУ В УКРАЇНІ

Як зберегти етичні стандарти та довіру партнерів у період війни? Як адаптувати програми корпоративного комплаєнсу до нових реалій? Стале відновлення України неможливе без високих стандартів комплаєнсу та прозорості. Експерти та експертки поділяться своїм досвідом і доведуть, що ці принципи є основою для відбудови України.

Ключові теми обговорення:

  • Виживання та цінності: Як адаптувати бізнес до нових реалій, не жертвуючи етичними принципами?
  • Інструменти контролю: Які технології та методики допоможуть забезпечити прозорість та відповідальність у бізнесі?
  • Ризики в ланцюгах постачання: Як перевірити надійність партнерів та уникнути репутаційних втрат?
  • Швидкість vs етика: Як знайти баланс між оперативністю та дотриманням стандартів?

Дискусія відбудеться англійською мовою


16:15 – 17:00 ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ. ESG У ФОКУСІ: РЕГУЛЯТОРНИЙ ЛАНДШАФТ ТА ДОТРИМАННЯ СТАНДАРТІВ

Нові європейські директиви та стратегії ставлять перед українським бізнесом нові виклики та можливості. Як інтегрувати ESG у свою діяльність, щоб забезпечити довгостроковий успіх? Як зменшити корупційні ризики та побудувати репутацію відповідальної компанії?

Під час дискусії запрошені спікери та спікерки досліджуватимуть взаємозв’язок між комплаєнсом, антикорупційними заходами та принципами ESG  в контексті нових законодавств ЄС та міжнародних стандартів. 

На цій панелі ви дізнаєтеся про:

  • Нові регуляторні вимоги: Які зміни чекають на український бізнес?
  • Інтеграцію ESG-принципів: Як зробити ESG невід’ємною частиною бізнес-процесів?
  • Найкращі практики: Як компанії вже досягли успіхів у цій сфері?
  • Переваги для бізнесу: Чому ESG – це не просто тренд, а інвестиція в майбутнє бізнесу?

17:00 – 17:30 ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІЛЬНІ АНТИКОРУПЦІЙНІ ДІЇ В УКРАЇНІ

Меморандум уже підписала 51 компанія та неурядова організація, заявивши про підтримку підвищення рівня прозорості та доброчесності в українському бізнес-середовищі.


17:30 – 18:00 ЗАКРИТТЯ ТА НЕТВОРКІНГ

Форум відбудеться 9 грудня у центрі Києва з 15:00 – 18:00. Точне місце проведення ми повідомимо зареєстрованим учасникам та учасницям напередодні події.  

 


Цей захід створено Глобальним договором ООН в Україні в межах проєкту «Сприяння доброчесності у публічному секторі (Pro-Integrity)».

Захід став можливим завдяки підтримці американського та британського народів, наданій Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та UK International Development в межах ініціативи «Сприяння доброчесності у публічному секторі (Pro-Integrity)». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID, уряду США, UK International Development чи уряду Великої Британії.

 

Поширити новину:
FacebookLinkedInTwitter