Crowe Erfolg Ukraine приєдналася до Глобального договору ООН

31.10.2023

Компанія Crowe Erfolg Ukraine стала членом Глобального договору ООН, найбільшої у світі спільноти відповідальних бізнесів.

Crowe Erfolg Ukraine є частиною мережі CROWE GLOBAL — топ-10 міжнародних аудиторських мереж, що надають послуги у 150+ країнах світу. Компанія надає комплексні послуги для бізнесу у  сфері аудиту, консалтингу, податків, обліку.

Crowe Erdolg Ukraine акредитована EBRD, IFC та в провідних міжнародних організаціях, має професійні команди у Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі та Ужгороді. Компанія надає послуги як державним, так і приватним підприємствам.

Ставши частиною міжнародної спільноти відповідальних бізнесів, Crowe Erfolg Ukraine сфокусовує свої зусилля на досягнення прогресу в таких ЦСР:

Ціль 4 — якісна освіта;

Ціль 5 — ґендерна рівність;

Ціль 8 — гідна праця та економічне зростання;

Ціль 16 — мир і справедливість;

Ціль 17 — партнерство заради сталого розвитку.

«Цінності в які ми віримо відповідають описаним принципам сталого розвитку ГД ООН. Маємо за честь приєднатися до такої потужної ініціативи та команди однодумців. Ми готові впроваджувати найкращі практики та досвід на цілі розвитку для підтримки стабільності та економічного зростання заради майбутнього України», — зауважив керівник компанії.

Поширити новину:
FacebookLinkedInTwitter