24.05.2021

Відбулася ознайомча зустріч, присвячена програмі Target Gender Equality

Сьогодні відбулася ознайомча зустріч, присвячена програмі Target Gender Equality від Глобального договору ООН в Україні. Ґендерна рівність є ключовою складовою корпоративної сталості бізнесу. Тому сьогодні близько 30 людей — як керівників бізнесів, так і менеджерів — зібралися разом, щоб обговорити представленість жінок у бізнесі та більш детально дізнатися про програму Target Gender Equality.

Target Gender Equality — це програма Глобального договору ООН, що закликає до рішучих дій у встановленні та досягненні амбітних корпоративних цілей щодо представництва та лідерства жінок у бізнесі. Завдяки аналізу, майстер-класам, навчанню та діалогу між стейкхолдерами на рівні країни, програма сприяє досягненню успіху бізнесу у досягненні ЦСР, а саме — Цілі 5.5, яка передбачає повноцінну участь жінок у бізнесових процесах та рівні можливості для жіночого лідерства до 2030 року. У розробці програми взяли участь локальні мережі Глобального договору ООН з майже 70 країн світу. 

Сьогодні компанії-учасниці підписали принципи розширення економічної спроможності жінок (WEPs). WEPs — це набір принципів, що є інструментом для керівництва бізнесів у сприянні гендерній рівності та розширенні можливостей жінок на робочому місці, ринку праці та в суспільстві.  Розробили ці принципи Глобальний договір ООН та ООН Жінки у 2010 році. Вони були затверджені після консультацій зі стейкхолдерами і відповідають міжнародним стандартам праці та прав людини.

Компанії, які візьмуть участь у програмі Target Gender Equality, отримають доступ до Gender Gap Analysis Tool, який є інструментом для визначення поточної ситуації з ґендерною рівністю у компанії та побудови візії посилення ґендерної рівності у подальшій перспективі розвитку компанії.

Протягом року для учасників програми Target Gender Equality буде проведено три воркшопи, на яких компанії ставитимуть цілі з імплементації WEPs, а для всього кола стейкхолдерів буде проведено Action Dialogue, що об’єднає бізнес, уряди, інвесторів та інших зацікавлених сторін для визначення конкретних дій та формування зобов’язань щодо усунення бар’єрів на шляху до встановлення ґендерної рівності в бізнесі.

РЕЄСТРАЦІЯ на програму від Глобального договору ООН Target Gender Equality триває до кінця травня, а вже в червні зареєстровані компанії-учасниці почнуть навчання.

Поширити новину: