16.09.2019

FILM.UA Group стала членом Глобального договору ООН в Україні

FILM.UA Group приєдналася до Локальної мережі Глобального договору ООН в Україні. Мережа Глобального Договору в Україні є офіційним представником всесвітньої мережі UN Global Compact – найбільшої ініціативи ООН для бізнесу в сфері сталого розвитку.

Приєднання до глобальної мережі означає, що компанія FILM.UA Group прагне забезпечити безпеку, відповідальність та прозорість наших бізнес-практик відповідно до основних цінностей та принципів Глобального договору ООН про права людини, трудові права, навколишнє середовище та боротьбу з корупцією, а також сприяти Цілям сталого розвитку.

«Ми надихаємо, підтримуємо та спрямовуємо компанії вести бізнес більш відповідально. За рахунок інновацій, інвестицій та співпраці ми сприяємо вирішенню глобальних викликів, що постали перед нами сьогодні», – коментує голова правління Локальної мережі Глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук.  

«Для нас велика честь і відповідальність приєднатися до цієї важливої ініціативи. FILM.UA Group — частина креативної індустрії України, для нас виробництво і дистрибуція контенту була і залишається бізнесом, бізнесом, який спрямований в майбутнє, бізнесом, який стратегічно і ціннісно збігається з цілями Глобального договору», – коментує Сергій Созановський, співзасновник FILM.UA Group. 

Завдяки дотриманню принципів Глобального договору, стейкхолдери можуть бути впевнені, що основна мета FILM.UA Group – це загальне благо як на виробництві, так і в мережах розповсюдження продукції, це повага, безпека, якість та чесність для всіх працівників, від процесу підбору персоналу до комерціалізації своєї продукції.

Раніше, анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» (FILM.UA Group, «Анімаград») спільно зі Всесвітнім фондом природи WWF в Україні здобули перемогу з проектом «Дім для Рисі» у конкурсі ініційованому Глобальним Договором ООН в Україні Partnership for Sustainability Award 2018 за сталі партнерства у категорії «Планета».

На сьогодні до Глобального договору приєдналося більш ніж 9 500 компаній та організацій із понад 160 країн світу. 


Мережа Глобального договору ООН в Україні є офіційним представником глобальної мережі UN Global Compact – ініціативи ООН, яка поєднує ООН та компанії по всьому світу, виступає транслятором Цілей Сталого Розвитку, є діалоговою платформою бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організації, органів місцевого самоврядування та уряду.

Поширити новину: