16.11.2021

KAN Development приєднався до Глобального договору ООН

У листопаді 2021 KAN Development став членом Глобального договору ООН. Своїм рішенням про членство девелоперська компанія ще раз публічно підтвердила свою проактивну позицію щодо дотримання 10 Принципів Глобального договору ООН за 4 напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією.

KAN Development — лідер українського ринку нерухомості у всіх сегментах. Будівельний портфель компанії включає: Ocean Plaza, Respublika Park, Tetris Hall, Central Park, Comfort Town, Fayna Town, IQ Business Center та 101 Tower та інші будівлі, що стали справжніми символами міста. За 20 років роботи на ринку KAN створив більше 3 000 000 квадратних метрів нерухомості в різних сегментах. Команда та партнери KAN створює робочі місця близько 10 000 працівникам.

Компанія має успішний досвід системного управління нерухомістю: створення концепцій, проєктування, будівництва та експлуатації житлової нерухомості класу преміум, бізнес та комфорт, торгово-розважальних центрів, бізнес-центрів класу А, багаторівневих комерційних паркінгів, багатофункціональних об’єктів та навчальних закладів зокрема.

Проєкти KAN — вічнозелений простір свободи з водоймами, газонами та тінистими променадами. Компанія трансформує колись занедбані території в простір можливостей, щоб жити вільно, думати широко та надихатись красивою природою. KAN Development не підтримує бетонну урбанізацію міста через зведення висотних забудов, що перетворюють місто на закам’янілий моноліт. Компанія максимально повно розкриває потенціал місцевості, поважаючи при цьому історичну ідентичність території і її ландшафтний норов.

Об’єкти KAN Development спроєктовані з використанням BIM-технології за принципом нульового кілометра, коли все необхідне — поруч. Басейн із шезлонгами, барбекю зони та парки на дахах будинків, вертолітний майданчик на покрівлі бізнес-центру, ресторани, кав’ярні, аптеки, зоомагазини, школи та дитсадки — це все про будівлі KAN Development.

Компанія використовує одні з кращих європейських брендів для систем водопостачання та опалення, обирає енергозберігальні та екологічні компоненти для облаштування будівель. Компанія практикує повторне використання ресурсів, сортування сміття та заощадження електроенергії завдяки впровадженню інноваційних технологій.

«Зеленими проєктами», які нині реалізує KAN Development, є житловий комплекс UNIT.Home та декілька бізнес-кампусів в UNIT.City (створються разом із парнером UDP). UNIT.Home — перший житловий комплекс, що створюється за сертифікатом зеленого будівництва BREAM, який є еталоном оцінки екологічності та стійкості житла у 83-х країнах світу. А бізнес-кампус B12 в UNIT.City став першою комерційною будівлею в Україні, що отримала срібний сертифікат LEED від Американської ради з зеленого будівництва. Інженерна інфраструктура кампусу спрямована на збереження енергії, водних ресурсів, зменшення викидів вуглекислого газу та поліпшення якості повітря всередині приміщення.

У питаннях якості та своєчасності здачі об’єктів компанія не йде на компроміси. Про це свідчить репутація компанії на ринку й той факт, що KAN Development — єдиний український девелопер, що здає об’єкти завчасно.

Основними напрямами сталого розвитку компанії є стабільно висока якість діяльності, здача об’єктів у чітко обумовлені терміни, слідування сучасному стилю архітектури, створення комфортного середовища життя, фінансування резервів на довгодобову об’єкта з проданими квартирами та відсутність перехресного фінансування.

Серед стратегічних фокусів KAN Development:

  • Інноваційні рішення щоденних потреб жителів та широка інфраструктура можливостей на відстані кількох кроків.
  • Перетворення закинутих територій міста в благополучні райони зі збереженням наявних та створенням нових зелених зон.
  • Сприяння освітньому та фізичному розвитку дітей через створення мережі навчальних закладів А+ із сучасними підходами до розкриття потенціалу.

Заснована KAN Development мережа шкіл А+ є найбільшою в Києві. Вона об’єднує навколо себе понад 2 000 дітей віком від 1 до 19 років у 10 освітніх закладах, що розташовані на території житлових комплексів Comfort Town, Respublika, Tetris Hall, Central Park, Файна Таун. Серед них: Academy Ecoland, дитячий садок А+, академія спорту А+, академія початкової освіти А+ з поглибленим вивченням іноземних мов, Гімназія А+, Respublika Kids та інші.

«Бути частиною ком’юніті, що поділяє цілі Глобального договору ООН — велика честь та відповідальність. З великою радістю будемо підтверджувати наш новий статус своєю щоденною діяльністю. Адже KAN — не просто девелопер, який дбає про комфорт та свободу киян. KAN Development — компанія, що піклується про покращення якості життя киян та інвестиційного клімату країни», — коментує Ігор Ніконов, засновник KAN Development.

Поширити новину: