16.09.2019

Локальна мережа Глобального договору ООН в Україні приєднується до Міжнародного маршу за клімат

Глобальний договір ООН приєднується до Міжнародного маршу за клімат, що відбудеться 20 вересня у Києві.

В цей день у світі анонсована хвиля глобальних маршів за клімат в рамках #GlobalClimateStrike. Організації, ініціативи та усі небайдужі до проблем захисту навколишнього середовища та екологічних загроз, які спричиняє глобальна зміна клімату, вийдуть на вулиці під мирними гаслами та з чіткими вимогами до національної влади та міжнародної спільноти.  

Стримати зміни клімату та глобальне потепління на рівні 1,5 °C можна, але починати потрібно негайно. Задля цієї мети Глобальний договір ООН цьогоріч розпочав глобальну кампанію Business Ambition for 1.5°C: Our Only Future. Керівники підприємств об’єднуються задля спільної мети – обмеженням глобального підвищення температури до 1,5°C. 

Зміна клімату руйнує національні економіки, коштуючи нам сьогодні великих витрат, а завтра – ще більших. Але вже зараз є доступні рішення, які дозволять перейти до більш екологічно чистих економік. 

Запрошуємо компанії долучатись до маршу за клімат! ВАЖЛИВО: оскільки марш є аполітичним, корпоративна символіка не вітається.

Коли: 20 вересня о 12:00
Де: Михайлівська площа
Реєстрація
Подія у Facebook

Поширити новину: